Wróblewski Design

Nasza Galeria

Nasza oferta obejmuje różnorodne modele schodów, które różnią się między sobą konstrukcją, materiałem i wykończeniem. Ważną część produkowanych przez nas schodów wewnętrznych drewnianych stanowią schody zabiegowe, wykonane są z wysokiej jakości, certyfikowanego drewna. Dzięki temu są trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz właściwie zabezpieczone przed wilgocią i szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi.

Nasze doświadczenie, pasja oraz nowoczesne zaplecze techniczne to gwarancja, że zakupione przez naszych Klientów schody drewniane zabiegowe będą udaną inwestycją na długie lata.

W przypadku wewnętrznych, drewnianych schodów tradycyjnych Klienci doceniają to, że ich montaż nie jest problematyczny nawet wtedy, kiedy ściany i podłogi zostały już wcześniej wykończone. Ogromną zaletą wyboru wewnętrznych schodów samonośnych lub zabiegowych produkowanych z drewna dębowego jest również to, że w razie konieczności naprawy ewentualnego uszkodzenia lub chęci odnowienia, stopnie można zdemontować i z powodzeniem poddać renowacji. Oprócz wariantu zabiegowego oraz samonośnego, możemy wyprodukować również wersje policzkowe, nasadzane lub z podestem – z dębu, jesionu lub innych gatunków drewna.

Jeżeli zaś chcesz przekonać się, jak radzimy sobie z różnymi wyzwaniami, zachęcamy do przyjrzenia się prezentowanym w galerii gotowym realizacjom. Zdjęcia mówią bowiem więcej niż tysiąc słów i stanowią doskonałe potwierdzenie naszego wieloletniego doświadczenia w produkcji wewnętrznych schodów tradycyjnych – samonośnych oraz zabiegowych.

Estetyka i funkcjonalność nawet przy  mniejszym metrażu pomieszczenia

Schody zabiegowe cechują się niezwykłą estetyką, która wprowadza do wnętrza ciepło i przytulność. Drewno jako starannie przez nas wyselekcjonowany materiał wpływa na wizualną spójność schodów z różnymi stylami aranżacji wnętrz. Ich konstrukcja umożliwia zaoszczędzenie sporo miejsca, ponieważ nie ma jednolitej powierzchni biegnącej, a stopnie są zamontowane na wspornikach. Z tego też powodu modele te szczególnie polecamy do pomieszczeń o niedużym metrażu.

Jako doświadczony producent schodów drewnianych, wykonujemy także sprawny i profesjonalny montaż naszych konstrukcji. Dbamy o to, aby każdy etap wykonywanych prac przebiegał bezpiecznie i zgodnie z wymogami technicznymi.

Już dziś zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące drewnianych schodów zabiegowych oraz doradzimy, który wariant najlepiej wybrać.