Wróblewski Design

Nasza Galeria

Doskonale spełniają swoje zadanie, a przy tym fantastycznie się prezentują. Nowoczesne schody kręcone, nazywane też spiralnymi, to rozwiązanie cenione za swoje liczne atuty, dlatego planując aranżację wnętrza w domu z poddaszem użytkowym, w mieszkaniu z antresolą czy w piętrowym obiekcie handlowym lub biurowym – warto wziąć tę opcję pod uwagę i zgłosić się do nas. Firma Wróblewski Design jest bowiem przedsiębiorstwem z wieloletnim doświadczeniem w zakresie obróbki drewna oraz produkcji elementów wyposażenia z tego naturalnego surowca łączonego również ze stalą szlachetną. Wybierając naszą ofertę, masz więc pewność, że zamówienie na nowoczesne schody spiralne zlecasz profesjonalistom, którzy zrealizują je na wymiar i zgodnie z projektem, a następnie dostarczą je do Ciebie – bez względu na to, czy mieszkasz w Łodzi, Warszawie, Krakowie, Rzeszowie czy Wrocławiu.

Dostępne w naszej ofercie schody kręte różnią się od klasycznych wariantów m.in. tym, że są ułożone na planie koła lub elipsy, a nie na linii prostej. Taki typ konstrukcji znacznie ułatwia ich montaż w miejscach o ograniczonej powierzchni, takich jak korytarze czy niewielkie pomieszczenia.
Będąc producentem schodów drewnianych wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych Klientów. Z tego też powodu dostępne u nas schody kręte mogą mieć różne kształty i rozmiary, a ich konstrukcja może być oparta na słupie centralnym lub na samonośnych stopniach.

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Podczas produkcji schodów bierzemy pod uwagę wiele czynników, w tym m.in. metraż i kształt pomieszczenia oraz wysokość kondygnacji. Aby nasze produkty były w stu procentach funkcjonalne, bezpieczne i przez wiele lat komfortowe, uwzględniamy również szerokość stopni, a także właściwy kąt nachylenia biegu schodowego.

Schody kręcone nowoczesne od producenta – rozwiązanie, które spełni wszystkie Twoje oczekiwania

Obecnie wśród trendów w aranżacjach wnętrz bardzo popularne są nurty minimalistyczne oraz industrialne, w których często łączy się drewno z elementami ze stali szlachetnej. Trudno jest sobie wyobrazić większy kontrast zarówno w zakresie właściwości użytkowych, jak i walorów wizualnych, jednak wbrew wszystkiemu – te dwa surowce doskonale ze sobą współgrają, dając rewelacyjne rezultaty. Nic dziwnego, że jest to połączenie chętnie wykorzystywane przez producentów nowoczesnych schodów krętych (spiralnych). Nowoczesne, nietuzinkowe i wytrzymałe, doskonale sprawdzają się podczas codziennego użytkowania.

Dlaczego warto zdecydować się na  nowoczesne schody kręte od producenta?

Argumentów przemawiających za tą opcją jest tak naprawdę sporo. Najczęściej wymieniany powód to oszczędność miejsca, ponieważ konstruowane przede wszystkim na planie koła kręte schody tworzą charakterystyczną spiralę i nie zajmują wiele przestrzeni. To zaś sprawia, że mogą być z powodzeniem montowane nawet w niewielkich pomieszczeniach i wszędzie tam, gdzie warunki techniczne w obiekcie nie pozwalają na wykorzystanie klasycznego wariantu. Wiele osób decyduje się na ten produkt również dlatego, że kręcone modele ze stopniami drewnianymi oraz z balustradą ze stali szlachetnej są bardzo wytrzymałe na obciążenia, a zastosowane materiały doskonale opierają się działaniu niekorzystnych czynników, więc przez długie lata konstrukcje te zachowują nie tylko swoją funkcjonalność, ale też swój pierwotny wygląd. W rezultacie jest to zakup, który zdecydowanie się opłaca.

Atutem w przypadku schodów kręconych (spiralnych) jest też ich nowoczesny charakter. Proste, ale eleganckie wzornictwo jest ponadczasowe, więc świetnie wpisuje się w każdą aranżację wnętrza, stanowiąc jednocześnie unikatowy element dekoracyjny pomieszczenia.

Nie bez znaczenia jest też kwestia bezpieczeństwa podczas użytkowania, które konstrukcje tego typu zapewniają na optymalnym poziomie. Montowane przez nas bariery ochronne i poręcze to obowiązkowe elementy konstrukcji, mające wpływ na bezpieczne użytkowanie. Ponadto, decydując się na złożenie zamówienia u producenta wiesz, że do Twojego domu, mieszkania, obiektu handlowego lub biurowego trafią nowoczesne schody kręcone (spiralne) zrealizowane zgodnie z Twoimi wytycznymi zarówno w zakresie wymiarów, jak i finalnego wyglądu.

Inwestycja w schody kręte może także mieć wpływ na wartość nieruchomości. Ze względu na atrakcyjnie wyglądającą konstrukcję, mogą być postrzegane jako element luksusowy, który dodaje uroku, a nawet prestiżu wnętrzu. Nie jest to bez znaczenia, jeśli chodzi o zainteresowanie potencjalnych nabywców czy najemców w przyszłości.

Nowoczesne schody kręcone – producent godny zaufania

Produkowane z wyselekcjonowanych materiałów najwyższej jakości i odpowiadające na potrzeby Klientów – takie właśnie są oferowane przez firmę Wróblewski Design nowoczesne schody spiralne (kręcone). Jeżeli więc poszukujesz producenta o doskonałej renomie, który od lat działa w branży realizując zamówienia Klientów i ze swoją ofertą dociera do wielu polskich miast – w tym do Warszawy, Łodzi, Szczecina oraz Katowic, to koniecznie zgłoś się do nas. Zapraszamy też do przyjrzenia się gotowym realizacjom w Galerii, które są najlepszym potwierdzeniem tego, jak dobrze radzimy sobie z każdym wyzwaniem!

Państwa uwadze polecamy również nasze balustrady nierdzewne, które będą doskonałym uzupełnieniem schodów krętych.