Wróblewski Design

Nasza Galeria

Za priorytet uznajemy zadowolenie inwestorów, więc zapewniamy szeroki wybór drewnianych schodów wewnętrznych, które dopasujemy do indywidualnych wymagań. Coś dla siebie znajdą osoby zarówno ceniące prostotę i klasyczny wygląd, jak i miłośnicy nietypowych, bardzo nowoczesnych samonośnych wyrobów. Jesteśmy producentem schodów drewnianych otwartym na zróżnicowane gusta i oczekiwania naszych Klientów. W razie potrzeby stworzymy unikalne produkty oraz pomożemy w dobraniu optymalnych, współgrających z dostępną przestrzenią rozwiązań.

Dostępne u nas drewniane schody samonośne to kompromis pomiędzy estetyką i elegancją a funkcjonalnością. Drewno jest materiałem naturalnym, który wprowadza do wnętrza ciepło i przytulność. Z drugiej strony jest trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne, co daje nam nieograniczone możliwości w tworzeniu schodów ponadczasowych, uniwersalnych i wizualnie dostosowanych do zróżnicowanych wnętrz.

Czym się charakteryzują drewniane schody samonośne?

Schody samonośne nie mają wsporników ani podpór. Ich konstrukcja opiera się na tzw. belce nośnej, która jest mocno osadzona w ścianie lub słupie konstrukcyjnym budynku. Dzięki temu schody wydają się „unosić w powietrzu”.

Warto też zwrócić uwagę na różnorodność wzorów i kształtów dostępnych w naszej ofercie. Schody samonośne to także wiele możliwości, jeśli chodzi o ich formę – u nas znajdziesz modele o prostych, geometrycznych formach, a także o bardziej wyrafinowanych kształtach.

Modele samonośne należą do grupy schodów drewnianych wewnętrznych, szczególnie polecanych, w przypadku gdy w grę wchodzi zaoszczędzenie miejsca. Dzięki swojej konstrukcji nie wymagają dodatkowego podparcia w postaci ścian czy słupów, co pozwala na lepsze wykorzystanie przestrzeni. Ich otwarta konstrukcja nadaje wnętrzom lekkości i przestronności. Ich kompatybilność z pomieszczeniami o niedużym metrażu jest niewątpliwie również ważną zaletą.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.