Schody wewnętrzne

Schody wewnętrzne wykonywane w stylu nowoczesnym pełnią obecnie nie tylko funkcje komunikacyjną między kondygnacjami budynku, ale też są oryginalnym dodatkiem do każdego rodzaju wnętrza. U nas mogą Państwo zamówić efektownie wyglądające schody samonośne, które podniosą estetykę pomieszczenia, co wpłynie na wyjątkowy charakter i styl mieszkania. Schody wewnętrzne można wykonać z drewna lub zabudować drewnem, nadając im również funkcję dekoracyjną ocieplającą pomieszczenia. Możemy również wykonać schody ze stali nierdzewnej i szkła.

Nowoczesne schody samonośne

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór rodzajów nowoczesnych schodów samonośnych. Klienci, którzy cenią sobie oryginalny design mogą zdecydować się na przykład na schody bolcowe. Sprawiają one wrażenie „zawieszonych w powietrzu”, niepoddających się naciskom grawitacji. Wszystkie oferowane przez nas modele schodów nie różnią się między sobą pod kątem solidności czy komfortu użytkowania, ale pozostawiają duże możliwości idealnego wkomponowania się do indywidualnego wystroju wnętrza. Z przyjemnością podejmiemy się wykonania nawet najbardziej nietypowych i skomplikowanych projektów, bez względu na to, czy zechcą Państwo zamontować w swoim domu schody dywanowe, kręcone, bolcowe czy policzkowe. Charakteryzuje nas indywidualne podejście do potrzeb Klienta i jego zamówienia. Oferowane przez nas schody wewnętrzne są wykonywane z najwyższej jakości sprawdzonych materiałów. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą Wróblewski Design i podjęcia z nami współpracy!

Wróblewski Design – Państwa zadowolenie jest naszym priorytetem

Bogate doświadczenie oraz zdobyta przez lata działalności w branży wiedza sprawiają, że doskonale rozumiemy potrzeby naszych Klientów i jesteśmy w stanie zaproponować takie rozwiązania, które najlepiej sprawdzą się nie tylko w Państwa domu, ale także w budynku przeznaczonym na cele komercyjne. Dbamy zarówno o to, aby końcowy produkt był wykonany solidnie, starannie i zgodnie z pobranymi na miejscu wymiarami, jak i o jego dopasowanie do charakteru wnętrza. W rezultacie Klient otrzymuje schody z najlepszych gatunków drewna, których nowoczesna forma idzie w parze z funkcjonalnością oraz bezpieczeństwem użytkowania. Serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia.

pic-right