Schody wewnętrzne

Schody wewnętrzne wykonywane w stylu nowoczesnym obecnie pełnią funkcje nie tylko komunikacyjną między kondygnacjami budynku, ale i są oryginalnym dodatkiem do każdego rodzaju wnętrza. U nas można zamówić schody wewnętrzne samonośne, które podniosą estetykę pomieszczenia, co wpłynie na wyjątkowy charakter i styl mieszkania. Schody wewnętrzne może wykonać z drewna lub zabudować drewnem nadając im również funkcję dekoracyjną ocieplającą pomieszczenia. Możemy również wykonać schody ze stali nierdzewnej i szkła. Z kolei Klienci którzy cenią sobie nowoczesny design mogą zdecydować się na schody bolcowe. Takie schody sprawiają wrażenie „zawieszonych w powietrzu”, niepoddających się naciskom grawitacji. Schody bolcowe, dywanowe czy schody policzkowe nie różnią się od siebie pod kątem solidności czy komfortu użytkowania, ale pozostawiają duże możliwości idealnego wkomponowania się do indywidualnego wystroju wnętrza. Nasza firma z przyjemnością podejmie się wykonania nawet najbardziej nietypowych i skomplikowanych projektów schodów dywanowych, kręconych, bolcowych czy policzkowych. Zawsze staramy się podejść indywidualnie do potrzeb klienta. Schody jakie oferujemy są wykonywane z najwyższej jakości sprawdzonych materiałów.

Nowoczesne schody samonośne

Obecnie schody nie pełnią już tylko funkcji użytkowej, ale i są oryginalnym dodatkiem do wnętrza. U nas można zamówić schody samonośne, które podniosą estetykę pomieszczenia, co wpłynie na wyjątkowy charakter i styl mieszkania. Schody wewnętrzne może wykonać z drewna, stali nierdzewnej i szkła. Z kolei Klienci którzy cenią sobie nowoczesny design mogą zdecydować się na schody bolcowe. Takie schody sprawiają wrażenie „zawieszonych w powietrzu”, niepoddających się naciskom grawitacji. Schody bolcowe i drewniane nie różnią się od siebie pod kątem solidności, ale zajmują mniej miejsca niż schody tradycyjne.

Schody dywanowe

Popularnością cieszą się także samonośne schody dywanowe. Ich konstrukcja jest oparta na śrubach, które są montowane do elementów nośnych. Są one bardzo lekkie ze względu na brak belek policzkowych. Zdecydowanie sprawdzą się w minimalistycznym wnętrzu. W przypadku schodów dywanowych nie ma ograniczeń co do biegów. Wykonujemy zarówno proste, jak i zabiegowe schody dywanowe. Do każdego typu schodów proponujemy nowoczesne balustrady nierdzewne połączone ze szkłem lub drewnem. Schody dywanowe mogą być piękną ozdobą domu. Wpisują się szczególnie w estetykę wnętrz modernistycznych czy eklektycznych. Jednak z powodzeniem mogą być częścią wnętrz w innym stylu, wszystko zależy od wykorzystanych materiałów. Nasza firma z przyjemnością podejmie się wykonania nawet najbardziej nietypowych i skomplikowanych projektów schodów dywanowych, kręconych, bolcowych czy policzkowych.

Schody policzkowe

Schody policzkowe posiadają solidną budowę. Konstrukcja składa się z belek drewnianych, które stanowią część nośną. Stopnie umieszcza się w wyfrezowaniach. Jest to bezpieczne i skuteczne rozwiązanie. Schody policzkowe wykonujemy z wielu gatunków drewna. Wybieramy tylko te, które są wytrzymałe i podatne na kształtowanie. Najczęściej wybieramy buk, dąb, sosnę czy brzozę. Do nich możemy dobrać balustradę z materiału, szkła lub metalową. Zapewniamy, że montaż schodów policzkowych nie zajmuje dużo czasu

pic-right