Wróblewski Design

Nasza Galeria

Nowoczesne schody drewniane wewnętrzne - Producent

Nieodłącznym elementem piętrowych budynków są konstrukcje, dzięki którym możliwe jest poruszanie się między poszczególnymi piętrami. Wróblewski Design to doświadczone przedsiębiorstwo oferujące wewnętrzne, nowoczesne schody drewniane czy ze stali nierdzewnej przeznaczone do różnych pomieszczeń. Jesteśmy uznanym producentem tworzącym rewelacyjne samonośne wyroby, które są nie tylko funkcjonalne, ale też ponadczasowo piękne. W konsekwencji będą pasować do wielu styli aranżacyjnych oraz spełnią oczekiwania wszystkich klientów. Zachęcamy do obejrzenia wykonanych przez nas projektów i skorzystania z proponowanych usług!

Nowoczesne drewniane schody samonośne

Za priorytet uznajemy zadowolenie inwestorów, więc zapewniamy szeroki wybór drewnianych schodów wewnętrznych, które dopasujemy do indywidualnych wymagań. Dla siebie znajdą coś zarówno osoby ceniące prostotę i klasyczny wygląd, jak i miłośnicy nietypowych, bardzo nowoczesnych samonośnych wyrobów. W razie potrzeby stworzymy unikalne produkty oraz pomożemy w dobraniu optymalnych, współgrających z dostępną przestrzenią rozwiązań.

Nowoczesne schody bolcowe

Współcześnie niezwykle często wybierane są wewnętrzne samonośne schody bolcowe, których popularność wynika m.in. ze specjalnej konstrukcji, cechującej się lekkością i dającej wrażenie „zwisania w powietrzu”. Nazwa tych produktów pochodzi od sposobu łączenia poszczególnych stopnic. Do tego celu używa się stalowych bądź drewnianych bolców, nierzadko też mocując jedną stronę płaskich elementów do ściany nośnej.

Samonośne schody policzkowe

Wśród naszych licznych propozycji na uwagę zasługują też drewniane samonośne schody policzkowe, które zawsze będą prezentować się estetycznie, a przy tym są proste w budowie. Tego typu nowoczesne konstrukcje tworzymy z dwóch lub jednej belki (policzka) oraz stopni, które się do nich przytwierdza. Do zalet tych modeli można zaliczyć fakt, że zajmują niewiele miejsca, gwarantują stabilność oraz dodatkową przestrzeń pomiędzy stopniami.

Wewnętrzne schody dywanowe

Być może szukasz jeszcze bardziej nietypowych konstrukcji? Jako sprawdzony producent schodów wewnętrznych proponujemy drewniane modele dywanowe, które wyróżniają się brakiem belek nośnych, gdyż są montowane bezpośrednio do sufitu, podłogi lub ścian. W efekcie wyglądają jak dywan umiejscowiony na niewidocznej podstawie. Wbrew pozorom takie samonośne obiekty są bardzo masywne i zwykle wzmacniane jeszcze dodatkową balustradą.

Interesujące schody na wandze

Dla najbardziej wymagających klientów możemy stworzyć wewnętrzne schody na wandze, które mają pewne cechy wspólne z wariantami policzkowymi. Ich głównym wyróżnikiem jest drewniana belka montowana w centralnej części biegu. Dzięki niej samonośna pozbawiona podstopnic konstrukcja jest stabilna. Jesteśmy cenionym producentem i oferujemy wyroby w jednym kolorze lub z kontrastowymi stopniami o innej niż główna podpora barwie.

Piękne i solidne drewniane schody wewnętrzne

Do budowy nowoczesnych schodów wewnętrznych, np. samonośnych wykorzystujemy najwyżej jakości materiały. Chodzi m.in. o drewno jesionowe, dębowe czy bukowe, które wyróżnia się doskonałymi właściwościami. Jako doświadczony producent skupiamy się na jego fachowej obróbce, aby stało się ono odporne na czynniki mechaniczne jak ścieranie. Samonośne wyroby z naturalnego surowca są też przyjemne w dotyku, izolują od zimna, co sprawia, że miło chodzić po nich nawet boso.

Opisane zalety wpływają również na ponadczasową estetykę wewnętrznych konstrukcji, które wspaniale pasują do wnętrz urządzonych stylu skandynawskim, nowoczesnym czy loftowym. Ponadto mogą być one uzupełnione pięknymi balustradami ze szkła bądź metalu.

Renomowany producent drewnianych schodów samonośnych

Jesteśmy cenionym na rynku producentem drewnianych schodów wewnętrznych, m.in. samonośnych. Tworzymy nowoczesne konstrukcje, które są dopasowane pod względem wielkości, zastosowanych materiałów czy wykończenia do indywidualnych wymagań inwestorów. Służymy fachowym doradztwem oraz szybko przedstawiamy wycenę. Każde zlecenie realizujemy z największą starannością, dostarczając rewelacyjne produkty podmiotom na terenie całego kraju. Skorzystaj i stań się posiadaczem wymarzonych konstrukcji.