Schody nowoczesne – drewniane, ze stali nierdzewnej i inne

Wszystkim miłośnikom współczesnych projektów aranżacji wnętrz polecamy nasze schody nowoczesne. Specjalnie opracowana kolekcja nowatorskich produktów skupia się na potrzebach Klientów, którzy cenią sobie praktyczną elegancję na miarę XXI wieku.

Schody samonośne – modne rozwiązanie architektoniczne

Na szczęście za sobą mamy już czasy, gdy schody pełniły wyłącznie funkcję użytkową. Proponowane przez nas nowoczesne schody samonośne mogą stać się oryginalnym dodatkiem do każdego wnętrza. Ich lekkie, smukłe kształty cieszą oko, a niebanalny wygląd podnosi estetykę całego budynku. Dzięki takim schodom wewnętrznym przestrzeń nabiera wyjątkowego charakteru i stylu. W przypadku schodów drewnianych dodatkowym atutem staje się szlachetność i ponadczasowe piękno tego solidnego i nigdy nie wychodzącego z mody surowca, jakim jest drewno. Przy wyborze schodów warto zwrócić uwagę na to, by nie przytłaczały one wnętrza.

Wróblewski Design – szczegóły oferty schodów nowoczesnych

Współczesne aranżacje architektoniczne pozwalają tak dobrać schody wewnętrzne, by dobrze spełniały swoje funkcje, a jednocześnie świetnie się prezentowały.

Nowoczesne schody wewnętrzne łączą w sobie oryginalne rozwiązania i niebanalny wygląd uzyskany poprzez łączenie różnych materiałów – drewna, stali nierdzewnej i szkła. Zaliczamy do nich między innymi schody dywanowe.

Klienci ceniący w domu minimalizm oraz odważny, nowoczesny design chętnie wybierają schody bolcowe. Takie schody sprawiają wrażenie „zawieszonych w powietrzu”, niepoddających się naciskom grawitacji. Montuje się je na dystansach ze stali nierdzewnej. Istnieje także możliwość umieszczenia schodów na drewnianej wandze bocznej z jednej strony, a z drugiej strony z dystansami ze stali nierdzewnej lub zamontowania schodów na drewnianej wandze centralnej.  Warto podkreślić, że pod względem solidności schody bolcowe wcale nie różnią się od drewnianych. Ich dodatkowym atutem jest fakt, że zajmują mniej miejsca niż schody tradycyjne.

Innym ciekawym rodzajem nowoczesnych schodów samonośnych są schody dywanowe. Ich konstrukcja jest oparta na śrubach, które są montowane do elementów nośnych. Schody dywanowe, nawet te drewniane, są bardzo lekkie ze względu na brak belek policzkowych. To doskonała propozycja dla tych, którzy cenią minimalizm i oszczędną formę.

W ofercie mamy również schody kręte.

Do każdego z tych typów schodów proponujemy nowoczesne balustrady nierdzewne połączone z drewnem lub szkłem.

Galeria

Zapraszamy do obejrzenia galerii naszych projektów. Mogą Państwo samodzielnie ocenić, jak prezentują się nowoczesne schody drewniane oferowane przez Wróblewski Design.  Jeśli mają Państwo wątpliwości, który rodzaj naszych schodów samonośnych wybrać – chętnie doradzimy.

Realizacje z wybranych miast

Projekty naszego autorstwa realizowaliśmy w miastach w całej Polsce. Zaufało nam już wielu Klientów. Zachęcamy do przeglądania zdjęć.

pic-right