Wróblewski Design

WRÓBLEWSKI DESIGN

Schody samonośne
wycena

Schody samonośne mogą różnić się między sobą rodzajem konstrukcji i to właśnie ta cecha wpływa na końcową cenę. Koszt będzie zależał też od rodzaju użytego materiału, wymiaru stopni, liczby podstopni i podestów. Wśród tego typu projektów można wymienić następujące rodzaje schodów: dwuzabiegowe z podestem, jednozabiegowe, kręte, proste lub innego typu.

Zachęcamy Państwa do przemyślenia wspomnianych wyżej kwestii oraz do zdecydowania się na konkretny rodzaj schodów samonośnych. Prosimy o pozostawienie swoich danych osobowych. Nasi eksperci skontaktują się w celu ustalenia terminu spotkania.

Na cenę schodów wewnętrznych składa się wiele elementów, zaczynając od rodzaju konstrukcji – czy są to schody montowane klasycznie czy nowoczesne schody samonośne. Inaczej także będzie wyglądała wycena schodów bolcowych, a inaczej schodów dywanowych. Cena będzie zależała też od rodzaju użytego materiału, wymiaru stopni, liczby podstopni i podestów.

Odpowiedz, na poniższe pytania i określ, jakiego rodzaju schodów wewnętrznych potrzebujesz. Zostaw swoje dane, a nasi stolarze skontaktują się z Tobą, by ustalić termin spotkania.

Masz wątpliwości? Zadzwoń: 506 082 335

Określ rodzaj schodów
Określ wymiary klatki schodowej

Wymiary otworu górnego w stropie

Wybierz konstrukcję nośną

Określ rodzaj balustrady
Balustrada na schodach

Balustrada na piętrze
Wybierz gatunek drewna

Powłoka lakiernicza
Dane kontaktowe