Wróblewski Design

Nasza Galeria

Do przestrzeni biurowych, a także nowocześnie urządzonych domów i mieszkań dwukondygnacyjnych polecamy schody bolcowe, czyli rozwiązanie na miarę XXI wieku. Tego typu modele stanowią ważną część naszej oferty schodów wewnętrznych drewnianych. Czym się charakteryzują? Przede wszystkim prostotą. Ich prosty i konkretny styl świetnie pasuje szczególnie do wnętrz urządzonych industrialnie, minimalistycznie bądź glamour. Sprawdzają się także w domach, które zaaranżowano zgodnie ze skandynawskimi trendami.

Podstawowym elementem schodów bolcowych są charakterystyczne komponenty, czyli jak sama nazwa wskazuje bolce. Są to metalowe pręty o różnych średnicach i długościach, które spełniają funkcję mocowania stopni do ściany lub podłoża. W ten sposób uzyskuje się efekt „schodów unoszących się w powietrzu”, co dodaje lekkości i przestrzeni różnym typom wnętrzom. Stopnie schodów wykonujemy ze starannie wyselekcjonowanego materiału, a konkretnie z wysokiej jakości drewna – trwałego, zabezpieczonego przed urazami mechanicznymi i eksploatacją.

Schody bolcowe  – nowoczesne rozwiązanie

Ze względu na swój dyskretny charakter, schody bolcowe możesz także wykorzystać w przestrzeniach klasycznych, na przykład rustykalnych, boho, vintage lub retro. Do ich produkcji wykorzystujemy jedynie solidne, skrupulatnie dobrane materiały, w tym drewno polskiego pochodzenia, szkło, stal nierdzewną. Połączenie tych trzech budulców pozwala nam na tworzenie oryginalnych rozwiązań dla Twojego domu lub wnętrza prowadzonej przez Ciebie firmy. Naszą ofertę kierujemy między innymi do właścicieli domów jednorodzinnych, mieszkań wielokondygnacyjnych czy nowoczesnych biurowców.

Dlaczego warto wybrać schody bolcowe?

Schody bolcowe w porównaniu do innych rozwiązań, cechują się wyjątkową lekkością. Nie przytłaczają wnętrz, a wręcz przeciwnie – stanowią subtelne uzupełnienie nowoczesnych aranżacji. Dzięki specyfice swojej konstrukcji sprawiają wrażenie lekkich i przestrzennych, co wpływa na odbiór całego pomieszczenia. Co więcej, ich montaż jest stosunkowo prosty, nieinwazyjny i nie wymaga ingerencji w konstrukcję budynku, dzięki czemu szybko i bezproblemowo możemy zmienić wygląd naszego domu.

Kolejną mocną cechą schodów bolcowych jest ich wytrzymałość i trwałość. Metalowe bolce mocujące są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz korozję, dzięki czemu schody mogą być funkcjonalne przez wiele lat bez konieczności częstych konserwacji.

Chcesz się cieszyć nowoczesnymi rozwiązaniami w swoim domu lub siedzibie firmy? Jako rzetelny producent schodów drewnianych jesteśmy do Twojej dyspozycji. Odkryj rozwiązania, jakie możemy Ci zaoferować i ciesz się nowoczesnymi realizacjami w swoim domu lub w biurze. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, a już wkrótce nasi fachowcy dokonają pomiarów oraz wyprodukują i zamontują schody na miarę Twoich potrzeb.