Wróblewski Design

Nasza Galeria

Nasza renomowana firma oferuje nowoczesne wewnętrzne schody policzkowe, np. drewniane, które należą do najpopularniejszych rozwiązań na rynku. Ich charakterystyka sprawia, że są uniwersalne oraz mogą być montowane w różnych miejscach. Chcemy jak najlepiej spełnić wymagania klientów, więc umożliwiamy dobór formy, wielkości czy materiału wykorzystanego do budowy produktu.

Co cechuje nasze schody policzkowe? Jest to przede wszystkim wysoki standard wykonania idący w parze z walorami estetycznymi. O najwyższej jakości naszych wyrobów decydują m.in. zastosowane materiały. Dobrze rozumiemy, że klienci liczą na znakomitą wytrzymałość belek, biegów i innych mniejszych elementów wewnętrznych schodów policzkowych. Dlatego wykorzystujemy wyłącznie wysokogatunkowe, pochodzące od najlepszych dostawców drewniane komponenty wykonane z dębiny, jesionu, buku czy orzecha. Są one kunsztownie obrabiane, dzięki czemu zyskują ponadczasowy wygląd i odporność na wyginanie lub inne czynniki mechaniczne. W licznych realizacjach sięgamy również po stal szlachetną oraz szkło hartowane. Szukając schodów drewnianych, z pewnością warto rozważyć opcję zakupu wariantów policzkowych.

Zapraszamy do oglądania zrealizowanych projektów i skorzystania z proponowanych usług!

Konstrukcja wewnętrznych schodów policzkowych

Warto wiedzieć, skąd wzięła się nazwa dostępnych w tej zakładce wyrobów i jak wygląda ich konstrukcja. Schody drewniane policzkowe składają się z dwóch belek, zwanych policzkami, które tworzą część nośną. To właśnie na nich opierają się kolejne stopnie – umieszczane na wierzchu lub mocowane w specjalnych wyfrezowanych gniazdach. W efekcie elementy biegu mogą być wsparte wyłącznie na dwóch końcach. Opisana budowa zapewnia bardzo dobrą stabilność, a więc też bezpieczeństwo użytkownikom. Na wspomnianych belkach da się również ustawić dowolną balustradę.

Policzkowe schody  na wymiar

Schody na wymiar pozwalają na idealne dopasowanie do wnętrza domu oraz optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Dzięki temu możemy uniknąć niepotrzebnego zajmowania miejsca przez schody, co jest szczególnie ważne w przypadku mniejszych pomieszczeń. Ponadto, schody policzkowe umożliwiają swobodne przechodzenie pod nimi, co pozwala na dodatkowe zagospodarowanie przestrzeni np. na szafy czy półki.

Jako producent schodów jesteśmy otwarci na różne wyzwania. Produkowane przez nas konstrukcje mogą mieć wymiary zgodne z potrzebami zamawiających. Jeśli w pomieszczeniu masz niewiele miejsca, możemy zaproponować modele o mniejszej szerokości. Trzeba jednak pamiętać, że długość biegów wiąże się bezpośrednio z grubością zastosowanych belek, więc wysokie wewnętrzne schody policzkowe muszą mieć tym samym większy przekrój. Wyróżnić można kilka rodzajów tego typu drewnianych instalacji. Na uwagę zasługują warianty jednobiegunowe bez zakrętów czy posiadające jeden zakręt oraz tzw. półpiętro.

Schody policzkowe – ponadczasowe piękno we wnętrzach

Należy podkreślić, że poszczególne elementy w wewnętrznych schodach policzkowych mogą mieć interesujące wzornictwo i różnić się od klasycznych rozwiązań. Jako doświadczone przedsiębiorstwo jesteśmy w stanie zaprojektować efektowne konstrukcje, które zachwycą nawet najbardziej wymagających inwestorów. Sprzedawane drewniane produkty będą stanowić wyróżnik Twoich wnętrz, świetnie dopełniając przestrzeń korytarza czy salonu. Idealnie wpiszą się w styl skandynawski, bazujący na przyjaznych w użytkowaniu naturalnych surowcach. Niewątpliwie sprawdzą się też w pomieszczeniach urządzonych w nurcie nowoczesnym czy boho.

Poznaj zalety oferowanych  schodów wewnętrznych

Liczne zalety drewnianych schodów policzkowych sprawiają, że są one bardzo dobrym wyborem do mieszkań, domów oraz lokali usługowych. Do atutów naszych doskonałych wyrobów trzeba zaliczyć:

  • niezwykle solidną i stabilną konstrukcję – odpowiednio wykonane i zabezpieczone schody drewniane policzkowe mogą służyć przez wiele lat,
  • rozmiary odpowiadające ilości dostępnego w pomieszczeniu miejsca – podczas produkcji uwzględniamy wszystkie parametry, w tym także metraż pomieszczenia, w którym mają być zamontowane schody. W ten sposób nasz zleceniodawca ma wpływ na optymalizację przestrzeni, bezproblemową funkcjonalność schodów, a także ich wizualne dopasowanie wystroju wnętrza,
  • zastosowanie najlepszych materiałów – nasze schody produkujemy ze starannie wyselekcjonowanego materiału. Używamy najlepszej jakości drewna, którego jakość potwierdzona jest odpowiednimi certyfikatami,
  • interesujące wzornictwo dopasowane do gustu zamawiającego – schody drewniane policzkowe, dzięki użytym materiałom nadają pomieszczeniom nieco przytulnej atmosfery. Drewno wprowadza do wnętrza harmonię i spokój,
  • wiele opcji personalizacji, możliwość dodatkowego wykorzystania przestrzeni pod schodkami.

Ponadto polecamy montaż balustrady ze szkła i metalu, które świetnie komponują się ze schodami oraz zwiększają bezpieczeństwo w czasie wchodzenia i schodzenia. Niezależnie od osobistych preferencji gwarantujemy, że dostarczone drewniane wewnętrzne schody policzkowe będą dopracowane w każdym aspekcie, a przy tym dostępne w konkurencyjnej cenie. Nasi pracownicy to profesjonaliści, którzy znają się na współczesnych trendach, umiejący spełnić oczekiwania klientów. Warto przekonać się o tym osobiście i skorzystać z usług Wróblewski Design!