Wróblewski Design

Nasza Galeria

Stopnie z podstopniami na beton

W naszej ofercie znajdują się elementy wyposażenia, które spodobają się wszystkim miłośnikom praktycznych rozwiązań w luksusowym stylu. Wykonujemy estetyczne schody z podstopniami, które stanowią połączenie kondygnacji na solidnej, betonowej podstawie oraz schodów podwieszanych. Tak zabudowane, drewniane trepy w szczególności przydadzą się w niewielkich mieszkaniach, ponieważ znajduje się pod nimi bardzo duża przestrzeń, w której możesz przechować dowolne przedmioty.

Wykonujemy stopnie zabudowane, które są utrzymane w różnym stylu. Na życzenie klientów dołączamy do nich szklane balustrady bądź takie zrobione ze stali nierdzewnej z dodatkami. Produkujemy balustrady klasyczne bądź bardziej nowoczesne, w postaci dużego, pojedynczego kawałka szkła. Tego rodzaju zabezpieczenie może być szczególnie przydatne dla rodzin z dziećmi, ponieważ niweczy ryzyko tego, że dziecko podczas zabawy spadnie z wysokości oraz narazi się na kontuzje.

Co wyróżnia nasze schody drewniane zabudowane?

Do wykonania tego rodzaju schodów wykorzystujemy tylko i wyłącznie wytrzymałe surowce. Zamówisz u nas schody zabudowane ze stopniami zrobionymi z drewna różnych rodzajów. Wykorzystujemy jesion, buk, dąb oraz inne, bardziej egzotyczne warianty. Utrzymane są one w różnych wariantach kolorystycznych, przez co możesz dopasować je do swojego gustu oraz wystroju panującego w pomieszczeniu. Warto jednak zaznaczyć, że elementy drewniane po zamontowaniu nie mogą już zostać ściągnięte oraz przemalowane.

Stosujemy tradycyjne obicie bądź w stylu dywanowym, polegające na zabudowaniu stopni oraz przestrzeni między nimi takiej samej grubości deskami. Tego rodzaju wykończenie daje efekt pokrycia trepów dywanem wykonanym z drewna, co z pewnością spodoba się wszystkim fanom luksusu. Decydując się na pokrycie dywanowe, zmniejszasz ryzyko powstania nieestetycznych zabrudzeń powstałych na skutek eksploatacji. Mogą one być bardziej widoczne na betonowych podstopniach, szczególnie jeśli te mają jasny kolor taki jak biel czy beż.