Balustrady wewnętrzne i zewnętrzne

Są estetycznym zwieńczeniem schodów oraz praktycznym uzupełnieniem przestrzeni klatek schodowych, zapewniają też użytkownikom bezpieczeństwo. Balustrady wewnętrze i zewnętrzne to elementy wyposażenia, które również znajdziesz w naszej ofercie, a dzięki temu, że produkujemy je zarówno ze szkła, stali nierdzewnej jak i z drewna, to z pewnością wybierzesz z oferty Wróblewski Design ten najodpowiedniejszy wariant.

Wybór balustrady – najważniejsze aspekty

Dobierając balustradę należy kierować się nie tylko kwestią funkcjonalności, ale również estetyką. Bardzo ważna jest też kwestia doboru materiałów, z których powstanie cała konstrukcja. Można zdecydować się na balustrady całoszklane, ze stali nierdzewnej lub z drewna, jednak należy mieć na uwadze fakt, że na przykład na zewnątrz najlepiej sprawdzą się te stalowe, odporne na rdzę. Ten wariant będzie bowiem doskonale opierał się działaniu niekorzystnych czynników atmosferycznych i z czasem nie ulegnie korozji oraz nie straci swoich walorów wizualnych. We wnętrzach można zaś pozwolić sobie na łączenie materiałów, tworząc oryginalne i nowoczesne konstrukcje w stylu oraz kolorze dopasowanym do aranżacji.

Balustrady nierdzewne – dlaczego warto zdecydować się na ten produkt?

Produkowane przez nas konstrukcje stalowe nierdzewne są bardzo trwałe. Charakteryzują się dobrą odpornością na uszkodzenia mechaniczne i większe obciążenia, nie ulegają degradacji pod wpływem kontaktu z wilgocią oraz promieniowania UV. Z tego powodu jest to rozwiązanie chętnie wybierane jako zabezpieczenie schodów zewnętrznych, a także balkonów czy tarasów. Ich nowoczesny charakter znakomicie wpisuje się w obecnie najpopularniejsze trendy w architekturze, a dzięki uniwersalności mogą być stosowane nie tylko w obiektach mieszkalnych, ale też tych wykorzystywanych komercyjnie czy też w budynkach użyteczności publicznej.

Szklane balustrady z elementami ze stali nierdzewnej od sprawdzonego producenta

W naszej ofercie znajdziesz zarówno wersje całoszklane, jak i na przykład te produkowane ze szkła z elementami ze stali nierdzewnej, które doskonale sprawdzą się jako uzupełnienie dywanowych schodów samonośnych oraz schodów drewnianych na beton. Ich największym atutem jest wizualna lekkość. Tego typu konstrukcje szklane są bardzo subtelne, niekiedy niemal niewidoczne i bardzo często zdają się unosić w powietrzu. W naszym portfolio prezentujemy również liczne propozycje modeli drewnianych i drewniano-stalowych – te warianty będą najlepszym wyborem, jeżeli w Twoim domu znajdują się schody kręte.

Zewnętrzne i wewnętrzne balustrady – producent godny zaufania

Bez względu na to, czy stoisz przed zakupem balustrady wewnętrznej czy zewnętrznej, wybór tej najodpowiedniejszej może okazać się sporym wyzwaniem. Właśnie dlatego planując takie zamówienie warto skorzystać z fachowego doradztwa. Nasi eksperci chętnie wskażą właściwy wybór – stal nierdzewną, szkło lub drewno. Ponadto dzięki temu, że przyjmujemy zlecenia od Klientów z Krakowa, Lublina, Warszawy, Łodzi oraz wielu innych miast, masz pewność, że z naszymi produktami dotrzemy również do Ciebie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

pic-right