Wróblewski Design

Nasza Galeria

Balustrady wewnętrzne i zewnętrzne

Funkcjonalne, estetyczne i dopasowane do całej aranżacji – właśnie takie powinny być elementy wykończenia i wyposażenia domów i mieszkań. Wymienia się wśród nich praktyczne balustrady. Poza tym, że podnoszą poziom bezpieczeństwa na balkonach i klatkach schodowych, mogą stać się wyjątkową ozdobą wnętrza. Przygotowaliśmy propozycje modeli wewnętrznych i zewnętrznych, wykonanych z trwałych materiałów, tj. stal nierdzewna, szkło czy drewno. Dlaczego warto skorzystać z oferty Wróblewski Design?

Jaką funkcję pełni balustrada i gdzie ją zamontować?

Barierka jest niemal nieodłącznym elementem każdej klatki schodowej. Jeśli chcemy zagwarantować domownikom i gościom bezpieczeństwo podczas przechodzenia na kolejną kondygnację, warto pomyśleć o montażu solidnej poręczy. Balustrady wewnętrzne pozwalają zabezpieczyć schody w środku budynku i tym samym zapobiec nieszczęśliwym wypadkom. Znajdują zastosowanie także na antresolach, pełniąc taką samą funkcję.

Dostępne są również balustrady zewnętrzne (np. ze stali nierdzewnej), których rola niczym nie różni się od modeli wewnętrznych. Umieszczone na balkonach chronią użytkowników przed upadkiem z wysokości. Można zamontować je także na tarasach w celu oddzielenia tej strefy od pozostałej części ogrodu.

Trwałe i odporne balustrady zewnętrzne i wewnętrzne

Wybierając poręcze, warto zwrócić uwagę na jakość materiałów wykorzystanych do ich przygotowania. W firmie Wróblewski Design przykładamy dużą wagę do trwałości i odporności wszystkich komponentów. Dostępne są balustrady wewnętrzne i zewnętrzne:

  • ze stali nierdzewnej,
  • szklane,
  • drewniane.

Każdy z tych materiałów ma inne właściwości, dzięki czemu istnieje możliwość idealnego dopasowania produktu do miejsca, stylu i własnych oczekiwań. Modele drewniane idealnie sprawdzają się jako element wewnętrzny, są trwałe i pięknie prezentują się w pomieszczeniach klasycznych, rustykalnych i prowansalskich. Jeśli mają znaleźć się po stronie zewnętrznej, powinny być odpowiednio zaimpregnowane i regularnie konserwowane. Szklane barierki doskonale pasują do nowoczesnych wnętrz, wyróżniają się wysoką wytrzymałością i prezentują się bardzo elegancko.

Wytrzymałe balustrady nierdzewne na Twój balkon

Ciekawym rozwiązaniem, które nie traci popularności, jest barierka ze stali. Taka opcja doskonale sprawdza się jako poręcz zewnętrzna ze względu na niewrażliwość na działanie czynników atmosferycznych, a to jej najważniejsza cecha. Zewnętrzne balustrady nierdzewne:

  • są odporne na korozję,
  • wyróżniają się wysoką wytrzymałością mechaniczną,
  • nie ulegają uszkodzeniom pod wpływem promieniowania UV,
  • na długo zachowują swoje walory wizualne.

Estetyczne balustrady do Twojego wnętrza

Szklane balustrady wewnętrzne optycznie powiększają przestrzeń, drewniane wprowadzają przytulny klimat, a nierdzewne doskonale wyglądają w industrialnych, nowoczesnych i modernistycznych aranżacjach. Każdy z tych materiałów może zostać przygotowany według Twoich oczekiwań. Szkło może być transparentne lub mleczne, drewno pomalowane na dowolny odcień, a ze stali nierdzewnej możemy przygotować wymarzony wzór barierki wewnętrznej. Stylem i kolorem dopasują się one do każdego pomieszczenia lub barwy zewnętrznej elewacji.

Dlaczego warto wybrać balustrady zewnętrzne i wewnętrzne z naszej oferty?

Designerskie balustrady zewnętrzne i wewnętrzne trafiają do prywatnych domów i mieszkań, a także biur czy budynków użyteczności publicznej. Wybierając ofertę Wróblewski Design, zyskujesz dostęp do trwałych, solidnych i wytrzymałych produktów wykonanych z materiałów najwyższej jakości. Zwróć uwagę na niepowtarzalny design i wyjątkowe walory wizualne przygotowanych przez nas projektów. Precyzyjnie dopracowujemy wszystkie szczegóły!

Marzysz o wyjątkowym wnętrzu? Zgłoś się do nas i opowiedz o swoich potrzebach, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę! Stworzymy unikatową balustradę nierdzewną, drewnianą lub szklaną według oczekiwań inwestora. Jeśli masz wątpliwości lub potrzebujesz porady – zgłoś się do nas, a my opowiemy Ci o rozwiązaniach, które aktualnie są modne, a jednocześnie ułatwiają codzienne funkcjonowanie.