Schody drewniane na beton

Jeżeli chcą Państwo nadać swoim betonowym schodom nowoczesny wygląd, warto zdecydować się na obicie drewniane. Nasza oferta obejmuje obicie schodów betonowych klasyczne samymi stopniami lub z podstopniami. Do wykonania schodów drewnianych na beton używamy tych samych materiałów, co do produkcji innego rodzaju konstrukcji, takich jak schody samonośne. Cena wspomnianych obić jest bardzo przystępna, jednocześnie materiał przeznaczony do ich zrealizowania jest najwyższej jakości, co jest gwarancją szczególnej trwałości oraz odporności na ścieranie czy wypaczanie.

Duży wybór sposobów na wykończenie schodów na beton pozwala dostosować je do możliwości każdego Klienta. Odpowiednie wykończenia nadadzą im piękny wygląd, dostępne w ofercie drewno w wielu rodzajach wykonać schody pasujące do każdego typu gustu.

Komu polecamy schody drewniane na beton?

Nasza oferta to doskonała propozycja dla Klientów, którzy nie chcą lub nie mogą pozwolić sobie na wymianę schodów na nowe, drewniane. Schody betonowe wykończone drewnem prezentują się o wiele lepiej niż surowy beton, a dzięki nim pomieszczenie nabiera cieplejszego, bardziej przyjaznego charakteru. Ponadto drewniane stopnie na beton doskonale tłumią hałas oraz są przyjemniejsze w codziennym użytkowaniu w porównaniu ze schodami w całości wykonanymi z betonu.

Schody na beton wykonujemy najczęściej z dębu, jesionu, buka, a także z wybranych gatunków drewna egzotycznego. Na położone na beton drewno, dla zabezpieczenia jego powierzchni, stosuje się lakierowanie lub olejowanie. Schody drewniane na beton nadają pomieszczeniu szlachetnego wyglądu. Ponadto drewno to surowiec, który nie wychodzi z mody i zawsze ładnie komponuje się z każdym stylem wnętrza.

Zalety schodów drewnianych na betonie:

  • niższe ceny i koszty w stosunku do innych rozwiązań,
  • szeroki wybór gatunków drewna, z których wykonane są stopnie,
  • eleganckie wykończenie drewna doskonale prezentujące się w każdej przestrzeni,
  • możliwość dopasowania balustrad wewnętrznych wedle życzenia Klientów,
  • stopnie z drewna są wykonywane na wymiar.

Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące schodów drewnianych na betonie, zapraszamy do kontaktu. Zachęcamy także do skorzystania z wyceny schodów na wymiar, dostępnej za pośrednictwem naszej strony internetowej.

pic-right