Wróblewski Design

Nasza Galeria

Produkujemy oraz montujemy również schody drewniane na beton. Modele te składają się z drewnianych stopni montowanych na betonowej konstrukcji nośnej. Betonowa podstawa wpływa na trwałość i stabilność całej konstrukcji, a drewniane stopnie idealnie się z nią uzupełniają, dodając walorów estetycznych całemu pomieszczeniu. Jako producent schodów drewnianych przykuwany szczególną uwagę do twardych gatunków drewna, dzięki czemu nasze konstrukcje są odporne na ścieranie i zarysowania.

Ponadczasowe, funkcjonalne i przyjemne w dotyku – takie właśnie są schody drewniane dębowe oferowane przez naszą firmę. Nic dziwnego, że Klienci właśnie takie stopnie najchętniej wybierają do wnętrz swoich domów. Świetnie się prezentują, a ponieważ wykonane są z surowca podatnego na obróbkę, dopasowanie poszczególnych elementów do nawet najbardziej niestandardowych przestrzeni nie sprawia większych problemów.

W zależności od potrzeb, schody drewniane na beton mogą mieć różne kształty i formy. Nasza oferta jest więc bardzo elastyczna i w odpowiedzi na zróżnicowane oczekiwania montujemy m.in. schody proste, kwartowe, bądź zabiegowe.

Warto jednak pamiętać, że wybór kształtu schodów może zależeć od metrażu pomieszczenia, dlatego oferujemy również fachowe poradnictwo w kwestii zakupu najwłaściwszego wariantu naszych produktów.

Schody na beton to bardzo dobra, a do tego uniwersalna opcja, dla wszystkich tych, którzy poszukują trwałych, funkcjonalnych i estetycznych rozwiązań do swojego domu czy mieszkania. Warto więc zdecydować się na oferowane przez nas wysokiej jakości schody drewniane na beton, ponieważ jest to inwestycja, która zdecydowanie się opłaca!

Czym pokryć  betonowe stopnie wewnętrzne?

Pokrycie z drewna dębowego to w zasadzie najczęściej wybierana opcja w przypadku wewnętrznych schodów betonowych. Takie stopnie są w stanie całkowicie wyeliminować charakterystyczny, nieprzyjemny chłód, a także zupełnie odmienić wygląd tego kluczowego elementu aranżacji i dodać ciężkiej, dominującej w pomieszczeniu bryle lekkości. Sprawdzają się o wiele lepiej w porównaniu do powierzchni z płytek lub kamienia, a wykonane z dębu i prawidłowo pielęgnowane, przez długie lata zachowują swój perfekcyjny wygląd. Dębina jest bowiem gatunkiem twardym, o dużym ciężarze oraz średniej podatności na kurczenie, co przekłada się bezpośrednio na właściwości użytkowe wykonanych z niej elementów.

Surowiec ten wykazuje bardzo dobrą odporność na działanie niekorzystnych czynników, w szczególności tych mechanicznych. Tym samym, nawet jeżeli powierzchnia zostanie przypadkowo uszkodzona, to dzięki plastyczności drewna w większości przypadków istnieje możliwość naprawienia powstałego defektu.

Wewnętrzne schody drewniane na betonie – czy takie rozwiązanie się sprawdza?

Jak pokazuje popularność tej opcji, odpowiedź na to pytanie może być tylko jedna –oczywiście, że tak! Pokrycie wewnętrznych stopni dębiną lub innym, odpowiednio przygotowanym przed montażem gatunkiem drewna, to pewność, że uzyskane rezultaty w pełni zadowolą Inwestora. Takie rozwiązanie spełni doskonale swoją funkcję zarówno w zakresie użyteczności, jak i estetyki. Nie możemy zapominać, że jest to naturalny surowiec podatny nie tylko na kształtowanie, ale też barwienie, co pozwala na jeszcze lepsze dopasowanie charakteru stopni do stylu aranżacji oraz kolorystyki wnętrza. Ponadto uroku całej konstrukcji zawsze dodaje widoczne usłojenie, które jest głównym atutem wszystkich wyrobów z drewna, również pokryć schodów betonowych.

Co więcej, drewniane schody na betonie to rozwiązanie dające wiele możliwości. Drewno wprowadza do aranżacji wnętrz pewną dozę naturalności, z kolei beton dodaje nieco industrialnego charakteru. Dzięki temu takie schody idealnie wpisują się w różnorodne aranżacje wnętrz.

Stopnie drewniane na beton – dębowe schody do Twojego domu

Estetyczne i praktyczne wewnętrzne schody drewniane na betonie – kto o takich nie marzy? Dzięki oferowanym przez nas rozwiązaniom to marzenie obecnie można łatwo spełnić, składając zamówienie na stopnie z podstopniami lub bez i wyprodukowane m.in. z trwałej, ponadczasowej dębiny. Funkcjonalne, nowoczesne i eleganckie, będą stanowiły piękną ozdobę domu i zapewnią komfortowe korzystanie, eliminując właściwie wszystkie niepożądane niedogodności powodowane przez beton. Warto zaznaczyć, że wszystkie stopnie dębowe, które zamawiają nasi Klienci, wykonujemy z wyselekcjonowanego surowca i z największą starannością, co sprawia, że pokrycie drewniane wewnętrznych schodów betonowych idealnie spełnia swoje zadanie. Nieocenionym atutem jest również łatwość montażu poszczególnych elementów.

Gdzie zamówić  dębowe stopnie wewnętrzne?

Decydując się na pokrycie wewnętrznych schodów betonowych drewnem, w szczególności dębiną, warto zamówić wszystkie niezbędne elementy u renomowanego producenta, który starannie zadba o najmniejsze detale. Wróblewski Design to firma z siedzibą w Kaliszu z wieloletnim doświadczeniem w branży stolarskiej, która oferuje najwyższej jakości wyroby, kompleksową obsługę oraz fachowe doradztwo. Realizując każde zamówienie, dokładamy wszelkich starań, aby rezultaty odpowiadały oczekiwaniom Klientów.

Zapraszamy do kontaktu oraz wybrania proponowanych przez nas pokryć schodów betonowych!