Wróblewski Design

Nasza Galeria

Dostępne w naszej ofercie schody na wandze to model, który opiera się na jednej belce wykonanej z drewna. Jest ona zamontowana w centralnej części biegu schodów i nadaje schodom wizualnej stabilności. Istnieje możliwość wykonania przez nas schodów na wandze w jednej tonacji kolorystycznej lub na zasadzie kontrastu – konstrukcja nośna i stopnie różnią się od siebie kolorystycznie. Przy schodach na centralnej belce nie możemy zastosować podstopni. Również przy tym modelu schodów istnieje kilka możliwości doboru balustrady, która nada dopełniania aranżacji wnętrza. Poprzez połączenie kilku różnych materiałów takich jak drewno, szkło czy metal uzyskujemy indywidualne rozwiązanie.

Będąc producentem schodów z wieloletnim już doświadczeniem, staramy się sprostać zróżnicowanym gustom naszych Klientów. Nasze schody drewniane na wangach to doskonała opcja w nowoczesnych wnętrzach, gdzie dominują minimalistyczne rozwiązania designerskie. Ich specyficzna konstrukcja ma optyczny efekt lekkości i przestronności, dzięki czemu konstrukcje tego typu sprawdzą się w pomieszczeniach o niedużym metrażu. Schody na wangach z powodzeniem mogą być również montowane we wnętrzach urządzonych w sposób bardziej konwencjonalny i tradycyjny, stanowiąc intrygujący kontrast na tle innych elementów wyposażenia.

Dlaczego warto zdecydować się na nasze drewniane schody na wangach?

Spośród schodów drewnianych modele na wandze są chętnie wybieraną opcją. Nic dziwnego, w końcu to nie tylko praktyczne rozwiązanie, ale także sposób na wyrażenie swojego stylu i gustu. W naszej ofercie modele te dostępne są w różnych kolorach, rozmiarach i kształtach, co znacznie wpływa na wizualną kompatybilność z różnymi aranżacjami wnętrz.

Ponadto schody tego typu, dzięki temu, że nie mają podpór ani słupów są również łatwe w czyszczeniu. Brak zakamarków sprawia, że nie gromadzi się tam kurz ani brud.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Gwarantujemy duży wybór schodów, sprawny i profesjonalny montaż oraz atrakcyjne ceny.