Wróblewski Design

Nasza Galeria

Nieodłącznym elementem piętrowych budynków są konstrukcje, dzięki którym możliwe jest poruszanie się między poszczególnymi piętrami. Wróblewski Design to doświadczone przedsiębiorstwo oferujące wewnętrzne, nowoczesne schody drewniane czy ze stali nierdzewnej przeznaczone do różnych pomieszczeń. Jesteśmy uznanym producentem tworzącym rewelacyjne samonośne wyroby, które są nie tylko funkcjonalne, ale też ponadczasowe. W konsekwencji nasze nowoczesne schody będą pasować do wielu konwencji aranżacyjnych oraz spełnią oczekiwania wszystkich klientów. Zachęcamy do obejrzenia wykonanych przez nas projektów i skorzystania z proponowanych usług!

Drewno to uniwersalny materiał, który od wieków towarzyszy człowiekowi w budownictwie. Jego naturalne piękno, a także właściwości sprawiają, że stanowi podstawę do tworzenia wielu elementów wykończenia wnętrz. Jako producent schodów drewnianych stale poszerzający swoją wiedzę na jego temat, czerpiemy z niego to, co najlepsze. Przy użyciu współczesnych technologii, wychodząc naprzeciw różnym preferencjom naszych Klientów, wytwarzamy efektowne konstrukcje, które łączą w sobie zarówno tradycję, jak i nowoczesność. Dlaczego warto zdecydować się na oferowane przez nas schody wewnętrzne drewniane?

Jednym z głównych atutów naszych produktów jest ich wyjątkowy design. Oferujemy szeroką gamę modeli, które różnią się między sobą formą i kształtem, kolorem oraz typem drewna, z jakiego zostały wykonane. W ten sposób każdy może wybrać warianty idealnie dopasowane do wnętrza, zarówno pod kątem estetycznym, jak i oczywiście funkcjonalnym.

Kolejną zaletą naszych schodów ich trwałość i wytrzymałość. Starannie selekcjonowane przez nas drewno to materiał o dużej odporności na uszkodzenia mechaniczne i działanie czynników atmosferycznych.

Z pewnością warto zdecydować się na nasze schody drewniane  również ze względów ekologicznych. W końcu drewno to surowiec odnawialny, który nie wpływa negatywnie na środowisko naturalne. Jego przeróbka absorbuje mniejszą ilość energii niż w przypadku innych materiałów budowlanych. Ponadto drewno ma naturalne właściwości termoizolacyjne, co wpływa na utrzymanie odpowiedniej temperatury w pomieszczeniach.

Solidność, trwałość, estetyka i ekologia? U nas to możliwe!

Nowoczesne   schody bolcowe

Współcześnie niezwykle często wybierane są wewnętrzne samonośne schody bolcowe, których popularność wynika m.in. ze specjalnej konstrukcji, cechującej się lekkością i dającej wrażenie „zwisania w powietrzu”. Nazwa tych produktów pochodzi od sposobu łączenia poszczególnych stopnic. Do tego celu używa się stalowych bądź drewnianych bolców, nierzadko też mocując jedną stronę płaskich elementów do ściany nośnej.

Samonośne  schody policzkowe

Wśród naszych licznych propozycji na uwagę zasługują też drewniane samonośne schody policzkowe, które zawsze będą prezentować się estetycznie, a przy tym są proste w budowie. Tego typu nowoczesne konstrukcje tworzymy z dwóch lub jednej belki (policzka) oraz stopni, które się do nich przytwierdza. Do zalet tych modeli można zaliczyć fakt, że zajmują niewiele miejsca, gwarantują stabilność oraz dodatkową przestrzeń pomiędzy stopniami.

Wewnętrzne  schody dywanowe

Być może szukasz jeszcze bardziej nietypowych konstrukcji? Jako sprawdzony producent schodów wewnętrznych proponujemy drewniane modele dywanowe, które wyróżniają się brakiem belek nośnych, gdyż są montowane bezpośrednio do sufitu, podłogi lub ścian. W efekcie wyglądają jak dywan umiejscowiony na niewidocznej podstawie. Wbrew pozorom takie samonośne obiekty są bardzo masywne i zwykle wzmacniane jeszcze dodatkową balustradą.

Schody na wandze

Dla najbardziej wymagających klientów możemy stworzyć wewnętrzne schody na wandze, które mają pewne cechy wspólne z wariantami policzkowymi. Ich głównym wyróżnikiem jest drewniana belka montowana w centralnej części biegu. Dzięki niej samonośna pozbawiona podstopnic konstrukcja jest stabilna. Jesteśmy cenionym producentem i oferujemy wyroby w jednym kolorze lub z kontrastowymi stopniami o innej niż główna podpora barwie.

Solidne drewniane  schody wewnętrzne

Do budowy nowoczesnych schodów wewnętrznych, np. samonośnych wykorzystujemy najwyżej jakości materiały. Chodzi m.in. o drewno jesionowe, dębowe czy bukowe, które wyróżnia się doskonałymi właściwościami. Jako doświadczony producent skupiamy się na jego fachowej obróbce, aby stało się ono odporne na czynniki mechaniczne jak ścieranie. Samonośne wyroby z naturalnego surowca są też przyjemne w dotyku, izolują od zimna, co sprawia, że miło chodzić po nich nawet boso.

Opisane zalety wpływają również na ponadczasową estetykę wewnętrznych konstrukcji, które wspaniale pasują do wnętrz urządzonych stylu skandynawskim, nowoczesnym czy loftowym. Ponadto mogą być one uzupełnione pięknymi balustradami ze szkła bądź metalu.

Renomowany producent drewnianych schodów samonośnych

Jesteśmy cenionym na rynku producentem drewnianych schodów wewnętrznych, m.in. samonośnych. Tworzymy nowoczesne konstrukcje, które są dopasowane pod względem wielkości, zastosowanych materiałów czy wykończenia do indywidualnych wymagań inwestorów. Służymy fachowym doradztwem oraz szybko przedstawiamy wycenę. Każde zlecenie realizujemy z największą starannością, dostarczając rewelacyjne produkty podmiotom na terenie całego kraju. Skorzystaj i stań się posiadaczem wymarzonych konstrukcji.