Wróblewski Design

WRÓBLEWSKI DESIGN

Schody na beton
wycena

Schody na beton to kategoria produktów, podczas wyceny których bierze się pod uwagę takie czynniki, jak: liczba stopni, szerokość biegu, obecność podestu itd. Koszt jest uzależniony także od tego, czy mamy do czynienia ze schodami prostymi, jednozbiegowymi, czy dwuzbiegowymi. Cena będzie uwarunkowana również rodzajem użytego materiału.

Zachęcamy Państwa do zastanowienia się nad powyższymi kwestiami oraz do określenia, jakiego rodzaju schodów na beton Państwo potrzebują. Prosimy o pozostawienie swoich danych osobowych. Nasi specjaliści skontaktują się w celu ustalenia terminu spotkania. Na cenę schodów wewnętrznych składa się wiele elementów, zaczynając od rodzaju konstrukcji – czy są to schody montowane klasycznie czy nowoczesne schody samonośne. Inaczej także będzie wyglądała wycena schodów bolcowych, a inaczej schodów dywanowych. Cena będzie zależała też od rodzaju użytego materiału, wymiaru stopni, liczby podstopni i podestów.

Odpowiedz, na poniższe pytania i określ, jakiego rodzaju schodów wewnętrznych potrzebujesz. Zostaw swoje dane, a nasi stolarze skontaktują się z Tobą, by ustalić termin spotkania.

Masz wątpliwości? Zadzwoń: 506 082 335

Określ rodzaj schodów
Określ rodzaj stopni
Stopnie

Stopnie z podstopniami

Stopnie z podstopniami dywanowe
Określ rodzaj balustrady
Balustrada na schodach

Balustrada na piętrze
Wybierz gatunek drewna

Powłoka lakiernicza
Dane kontaktowe