Balustrady nierdzewne

Balustrady nierdzewne dostępne w naszej ofercie to zarówno rozwiązania do przestrzeni wewnętrznej, jak i zewnętrznej budynków, które montowane są m.in. na tarasach i balkonach czy schodach. Nasza firma specjalizuje się w produkcji tego typu balustrad ze stali nierdzewnej. Można je z łatwością łączyć z różnymi materiałami na wiele sposobów, dzięki czemu doskonale wpasują się w różnorodne aranżacje. Doskonale współgrają zarówno z klasycznymi materiałami takimi jak cegłą, kamieniem czy drewnem, jak i szkłem czy ceramiką.

Balustrada ze stali nierdzewnej na wymiar

Balustrady ze stali nierdzewnej, które zamawiają nasi klienci, wykonujemy na indywidualne zamówienie naszych klientów. Dzięki temu są dokładnie dopasowane do przestrzeni i wymagań. Wykończenie tych balustrad jest zależne od zamawiających i mogą być tak szlifowane, jak i polerowane, przy czym szczególną uwagę zwracamy na współgranie poszczególnych elementów do wystroju wnętrza. Całość jest dostosowana do wielkości profili, rur i szyb. Balustrady ze stali nierdzewnej prezentują się estetycznie i ładnie szczególnie w nowoczesnych aranżacjach. Ciekawym rozwiązaniem są również portfenetry ze stali nierdzewnej inaczej zwane balkonami francuskimi.

Niezależnie od rodzaju wykończenia czy estetyki gotowego produktu, naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, stabilność oraz trwałość montowanej konstrukcji.

Zalety stalowych balustrad

Dlaczego właśnie balustrada ze stali nierdzewnej? O ile wszystko tak naprawdę zależy od gustu czy wymagań klientów, warto rozważyć właśnie to rozwiązanie z powodu kilku istotnych rzeczy.

  • Dobrze wykonane balustrady ze stali nierdzewnej zapewniają pełne bezpieczeństwo,
  • są one odporne na korozje i uszkodzenia mechaniczne,
  • są wytrzymałe i bardzo stabilne,
  • dobrze znoszą duże obciążenia,
  • wykazują dużą odporność na wysokie temperatury i nagłe jej spadki,
  • nie wymagają dodatkowej konserwacji,
  • są trwałe i łatwe w utrzymaniu czystości.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą wyceną oraz przykładowymi realizacjami. Możemy Państwa zapewnić, iż spełnią one oczekiwania najbardziej wymagających osób.

pic-right