Wróblewski Design

Nasza Galeria

Nasza oferta to również balustrady całoszklane wpasowujące się w aktualne trendy aranżacji wnętrz, a które przez długie lata będą zachwycać swoimi walorami estetycznymi i funkcjonalnością. Wszystkie dostępne u nas balustrady to wyroby powstałe na miarę potrzeb Klientów. Nasza oferta jest zróżnicowana zarówno pod względem wymiarów, jak i sposobu ich montażu. W zależności od indywidualnych preferencji, u nas można znaleźć:

  • balustrady punktowe, które są montowane za pomocą specjalnych elementów złącznych, które z kolei przymocowuje się do podłoża oraz do szkła,
  • balustrady na słupkach – w których szklana powierzchnia jest mocowana do pionowych słupków, zwykle wykonanych ze stali nierdzewnej lub aluminium,
  • balustrady na profilach.

Dostępne u nas balustrady całoszklane dzięki swojej uniwersalności, można dopasować do zróżnicowanych stylów aranżacyjnych, począwszy od nowoczesnych, minimalistycznych przestrzeni, po wnętrza tradycyjne.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty  balustrad całoszklanych

Dostępne u nas balustrady całoszklane to gwarancja najwyższej jakości, dzięki staranie wyselekcjonowanym materiałom. Pozwalają na zachowanie przestrzeni i światła w pomieszczeniach, gdyż nie zasłaniają widoku ani nie ograniczają przepływu światła. Dzięki temu pomieszczenia wydają się większe i przestronne.

Jako producent balustrad oferujemy wyroby dla wszystkich osób ceniących sobie nowoczesność, elegancję i funkcjonalność. Już dziś zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące naszego asortymentu.