Wróblewski Design

Nasza Galeria

Schody bolcowe

Do przestrzeni biurowych, a także nowocześnie urządzonych domów i mieszkań dwukondygnacyjnych polecamy schody bolcowe, czyli rozwiązanie na miarę XXI wieku. Czym charakteryzują się realizacje, o jakich mówimy na tej podstronie? Przede wszystkim prostotą. Ich minimalistyczny styl świetnie pasuje szczególnie do wnętrz urządzonych industrialnie, minimalistycznie bądź glamour. Sprawdza się one także w domach, które zaaranżowano zgodnie ze skandynawskimi trendami. Odkryj rozwiązania producenta schodów bolcowych – Wróblewski Design i ciesz się nowoczesnymi realizacjami w swoim domu lub w biurze.

Schody bolcowe – nowoczesne rozwiązanie w ozdobie wnętrz

W produkcji naszych oryginalnych rozwiązań wykorzystujemy jedynie solidne, skrupulatnie dobrane materiały, w tym: drewno polskiego pochodzenia, szkło, stal nierdzewną. Połączenie tych trzech budulców pozwala nam na tworzenie oryginalnych rozwiązań dla Twojego domu lub wnętrza prowadzonej przez Ciebie firmy. Naszą ofertę kierujemy między innymi do właścicieli domów jednorodzinnych, mieszkań wielokondygnacyjnych czy nowoczesnych biurowców.

Dlaczego warto wybrać schody bolcowe?

Przede wszystkim dlatego, że w porównaniu do innych rozwiązań, cechują się one wyjątkową lekkością. Nie przytłaczają wnętrz, a wręcz przeciwnie – stanowią subtelne uzupełnienie nowoczesnych aranżacji. Ze względu na swój dyskretny charakter, możesz je także wykorzystać w przestrzeniach klasycznych, na przykład rustykalnych, boho, vintage lub retro. Co więcej, ze względu na wybór wytrzymałych materiałów, nasze realizacje są solidne, odporne na działanie różnego rodzaju negatywnych czynników, a zarazem na długo utrzymują swoje wysokie walory estetyczne.

Zapraszamy do firmy Wróblewski Design

Chcesz się cieszyć nowoczesnymi rozwiązaniami w swoim domu lub siedzibie firmy? W takim razie zapraszamy do poznania rozwiązań, jakie proponujemy w tej kategorii naszej strony internetowej. Schody bolcowe już teraz mogą uświetnić wybrane wnętrza. Wystarczy tylko, że się z nami skontaktujesz, a już wkrótce nasi fachowcy dokonają pomiarów, stworzą idealne stopnie i wykonają ich profesjonalny montaż u Ciebie.