Schody kręte – Łódź i pozostałe miasta

Schody kręte idealnie pasują do nowoczesnych wnętrz. Dzięki połączeniu ze stalą nierdzewną tworzą lekką i zarazem solidną, bezpieczną konstrukcję. Schody kręcone mogą służyć jako schody wewnętrzne zarówno w pomieszczeniach domowych, jak i handlowych. Dzięki spiralnemu kształtowi zajmują niewiele miejsca i nadają pomieszczeniom wyjątkowy, nietypowy charakter.

Schody kręte doskonale prezentują się w połączeniu ze stalą nierdzewną (stalowy słup centralny + balustrada ze stali nierdzewnej) lub jako schody drewniane z niewielkimi dodatkami ze stali nierdzewnej.

W naszym salonie w Łodzi wykonujemy piękne kręcone schody, zgodnie z wymiarami i wytycznymi podanymi przez Klienta.

Na czym polega wyjątkowość schodów krętych?

Każdy, kto choć raz przebywał w pomieszczeniu ze schodami krętymi, z pewnością doceni ich niepowtarzalny urok. Oryginalna konstrukcja schodów krętych zapewnia niebywałą optymalizację przestrzeni, dlatego świetnie sprawdzą się one również w niedużych pomieszczeniach. Schody kręte to rozwiązanie bardzo funkcjonalne i estetyczne. Mogą być montowane przy otworach o różnym kształcie. Najczęściej spotyka się jednak schody kręte przy otworach okrągłych – być może dlatego, że taka konstrukcja wyróżnia się wysoką estetyką. Dzięki tego typu schodom każde wnętrze nabierze aury ekskluzywności.

Schody kręcone od Wróblewski Design

Dzięki najwyższej jakości wykorzystanych materiałów nasze nowoczesne schody kręcone będą nie tylko piękne, ale też bezpieczne, trwałe i solidne. Zachęcamy do zainteresowania się naszą różnorodną ofertą. Wszystkie projekty staramy się dopasować do indywidualnych upodobań każdego Klienta, ponieważ zależy nam na odzwierciedleniu jego wizji w zakresie wystroju i wyposażenia.

Państwa uwadze polecamy również nasze balustrady nierdzewne, które będą doskonałym uzupełnieniem schodów krętych.

Galeria

Zapraszamy do obejrzenia galerii naszych schodów krętych. Chętnie dopasujemy rodzaj schodów do Państwa potrzeb.

Realizacje z wybranych miast

Polecamy zapoznanie się z projektami krętych schodów w wybranych polskich miastach.

pic-right