Wróblewski Design

Nasza Galeria

Schody kręte - Łódź i pozostałe miasta

Doskonale spełniają swoje zadanie, a przy tym fantastycznie się prezentują. Nowoczesne schody kręcone, nazywane też spiralnymi, to rozwiązanie cenione za swoje liczne atuty, dlatego planując aranżację wnętrza w domu z poddaszem użytkowym, w mieszkaniu z antresolą czy w piętrowym obiekcie handlowym lub biurowym – warto wziąć tę opcję pod uwagę i zgłosić się do nas. Firma Wróblewski Design jest bowiem przedsiębiorstwem z wieloletnim doświadczeniem w zakresie obróbki drewna oraz produkcji elementów wyposażenia z tego naturalnego surowca łączonego również ze stalą szlachetną. Wybierając naszą ofertę masz więc pewność, że zamówienie na nowoczesne schody spiralne zlecasz profesjonalistom, którzy zrealizują je na wymiar i zgodnie z projektem, a następnie dostarczą je do Ciebie – bez względu na to, czy mieszkasz w Łodzi, Warszawie, Krakowie, Rzeszowie czy Wrocławiu.

Schody kręcone nowoczesne od producenta – rozwiązanie, które spełni wszystkie Twoje oczekiwania

Obecnie wśród trendów w aranżacjach wnętrz bardzo popularne są nurty minimalistyczne oraz industrialne, w których często łączy się drewno z elementami ze stali szlachetnej. Trudno jest sobie wyobrazić większy kontrast zarówno w zakresie właściwości użytkowych, jak i walorów wizualnych, jednak wbrew wszystkiemu – te dwa surowce doskonale ze sobą współgrają, dając rewelacyjne rezultaty. Nic dziwnego, że jest to połączenie chętnie wykorzystywane przez producentów nowoczesnych schodów krętych (spiralnych). Tym bardziej, że zestawienie stopni produkowanych z drewna z barierkami oraz słupem ze stali szlachetnej ma liczne zalety, co sprawia, że jest to opcja od lat doceniana przez Klientów. Nowoczesne, nietuzinkowe i wytrzymałe, doskonale sprawdzają się podczas codziennego użytkowania. Efekt jest taki, że w wielu przypadkach po prostu wypierają klasyczne konstrukcje.

Dlaczego warto zdecydować się na nowoczesne schody kręte od producenta?

Argumentów przemawiających za tą opcją jest tak naprawdę sporo. Tym najczęściej wymienianym jest oszczędność miejsca, ponieważ konstruowane przede wszystkim na planie koła kręte schody tworzą charakterystyczną spiralę i nie zajmują wiele przestrzeni. To zaś sprawia, że mogą być z powodzeniem montowane nawet w niewielkich pomieszczeniach i wszędzie tam, gdzie warunki techniczne w obiekcie nie pozwalają na wykorzystanie klasycznego wariantu. Wiele osób decyduje się na ten produkt również dlatego, że kręcone modele ze stopniami drewnianymi oraz z balustradą ze stali szlachetnej są bardzo wytrzymałe na obciążenia, a zastosowane materiały doskonale opierają się działaniu niekorzystnych czynników, więc przez długie lata konstrukcje te zachowują nie tylko swoją funkcjonalność, ale też swój pierwotny wygląd. W rezultacie jest to zakup, który zdecydowanie się opłaca. Atutem w przypadku schodów kręconych (spiralnych) jest też ich nowoczesny charakter. Proste, ale eleganckie wzornictwo zdecydowanie ma coś w sobie i – co najważniejsze, jest ponadczasowe, więc świetnie wpisuje się w każdą aranżację wnętrza. Nie bez znaczenia jest też oczywiście kwestia bezpieczeństwa podczas użytkowania, które konstrukcje tego typu zapewniają na optymalnym poziomie. Ponadto, decydując się na złożenie zamówienia u producenta wiesz, że do Twojego domu, mieszkania, obiektu handlowego lub biurowego trafią nowoczesne schody kręcone (spiralne) zrealizowane zgodnie z Twoimi wytycznymi zarówno w zakresie wymiarów, jak i finalnego wyglądu.

Nowoczesne schody kręcone – producent godny zaufania

Produkowane z wyselekcjonowanych materiałów najwyższej jakości i odpowiadające na potrzeby Klientów – takie właśnie są oferowane przez firmę Wróblewski Design nowoczesne schody spiralne (kręcone). Jeżeli więc poszukujesz producenta o doskonałej renomie, który od lat działa w branży realizując zamówienia Klientów i ze swoją ofertą dociera do wielu polskich miast – w tym do Warszawy, Łodzi, Szczecina oraz Katowic, to koniecznie zgłoś się do nas. Zapraszamy też do przyjrzenia się gotowym realizacjom w Galerii, które są najlepszym potwierdzeniem tego, jak dobrze radzimy sobie z każdym wyzwaniem!

Państwa uwadze polecamy również nasze balustrady nierdzewne, które będą doskonałym uzupełnieniem schodów krętych.