Stopnie na betonie

Stopnie na betonie to eleganci sposób na schody, w tych przypadkach, gdzie z różnych powodów nie istnieje możliwość montażu schodów podwieszanych. Może mieć na to wpływ istotna rola schodów betonowych jako elementu nośnego budynku czy względy ekonomiczne – to rozwiązanie jest zazwyczaj tańsze, z powodu braku potrzeby usunięcia starej konstrukcji. Oferowane przez nas schody drewniane do betonu są wykonane z wysokiej jakości drewna odpornego na wszystkie czynniki, które występują w trakcie użytkowania. Różne rodzaje drewna, szeroka gama kolorystyczna, ładnie wykończone płaszczyzny pozwalają dopasować je do każdego wnętrza.

Eleganckie schody drewniane na beton

Nasza oferta schodów na beton to doskonała propozycja dla tych z Państwa, którzy nie chcą lub nie mogą pozwolić sobie na wymianę schodów na nowe schody samonośne. Stopnie drewniane prezentują się o wiele lepiej niż surowy beton, a pomieszczenie nabiera cieplejszego, bardziej przyjaznego charakteru. Schody betonowe możemy wykończyć w części drewnem, stosując same stopnie, co nadaje lekkości samej w sobie ciężkiej konstrukcji betonowej, lub obudowując je podstopniami.

Stopnie drewniane na zamówienie

Wykorzystanie już istniejącej konstrukcji do stworzenia schodów drewnianych na beton wcale nie oznacza mniejszych możliwości. Wspomnieliśmy już o dużej dowolności w doborze gatunków i barw drewna. Same stopnie drewniane również są dostosowywane do wymagań czy zamysłu naszych klientów, dzięki czemu realizujemy dokładnie takie projekty, jaki potrzebują. Co więcej, zapewniany przez nas duży wybór balustrad pozwala na indywidualne dopasowanie schodów do wnętrza. Przy konstrukcji betonowej, podobnie jak w pozostałych przypadkach, istnieje możliwość zastosowania balustrad całoszklanych, szklanych czy stalowych.

Zalety schodów drewnianych na betonie

  • Niższe ceny i koszty w stosunku do innych rozwiązań,
  • szeroki wybór gatunków drewna, z których wykonane są stopnie,
  • eleganckie wykończenie drewna doskonale prezentujące się w każdej przestrzeni,
  • możliwość dopasowania balustrad wedle życzenia klientów,
  • stopnie drewniane są wykonywane na wymiar.

Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące schodów drewnianych na betonie, zapraszamy do kontaktu. Zachęcamy także do skorzystania z wyceny schodów, dostępnej za pośrednictwem naszej strony internetowej.

pic-right