Stopnie na beton

Stopnie na beton to sposób na eleganckie schody, w sytuacji gdy z różnych powodów nie istnieje możliwość montażu schodów podwieszanych. Może to wynikać na przykład z istotnej roli schodów betonowych jako elementu nośnego budynku czy względów ekonomicznych – to rozwiązanie jest zazwyczaj tańsze, gdyż nie ma potrzeby usuwania starej konstrukcji. Oferowane przez nas stopnie drewniane umieszczane na schodach betonowych są wykonane z wysokiej jakości drewna odpornego na wszystkie czynniki, które występują w trakcie użytkowania. Wiele rodzajów drewna do wyboru oraz szeroka gama kolorystyczna i ładnie wykończone płaszczyzny, pozwalają dopasować schody do każdego wnętrza.

Nasza oferta stopni na beton jest doskonałą alternatywą dla schodów w całości wykonanych z betonu. Przede wszystkim ze względów estetycznych. Stopnie drewniane prezentują się bowiem o wiele lepiej niż surowy beton. Za ich sprawą pomieszczenie nabiera cieplejszego, bardziej przyjaznego i przytulnego charakteru. Żeby tak się stało możemy obecne w Państwa domu schody betonowe wykończyć w części drewnem, stosując same stopnie, co nadaje lekkości ich ciężkiej konstrukcji, lub obudowując je podstopniami.

Stopnie drewniane na zamówienie

Umieszczenie stopni drewnianych na istniejącej już konstrukcji betonowej wcale nie oznacza, że będziemy mieli mniej możliwości jeśli chodzi o aranżację wnętrza. Wspomnieliśmy już o dużej dowolności w doborze gatunków i barw drewna. Same stopnie na beton również są dostosowywane do wymagań czy zamysłu Klientów, dzięki czemu realizujemy precyzyjnie ich wizję. Co więcej, zapewniany przez nas duży wybór balustrad pozwala na indywidualne dopasowanie schodów do wnętrza. Przy konstrukcji betonowej, podobnie jak w pozostałych przypadkach, istnieje możliwość zastosowania balustrad ze szkła bądź stali nierdzewnej.

Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące schodów ze stopniami drewnianymi na betonie, zapraszamy do kontaktu.

pic-right