Stopnie na beton

Stopnie na beton to sposób na eleganckie schody, w sytuacji gdy z różnych powodów nie istnieje możliwość montażu schodów podwieszanych. Może to wynikać na przykład z istotnej roli schodów betonowych jako elementu nośnego budynku czy względów ekonomicznych – to rozwiązanie jest zazwyczaj tańsze, gdyż nie ma potrzeby usuwania starej konstrukcji. Oferowane przez nas stopnie drewniane umieszczane na schodach betonowych są wykonane z wysokiej jakości drewna odpornego na wszystkie czynniki, które występują w trakcie użytkowania. Wiele rodzajów drewna do wyboru oraz szeroka gama kolorystyczna i ładnie wykończone płaszczyzny, pozwalają dopasować schody do każdego wnętrza.

Proponujemy stopnie na schody betonowe wykonane z drewna różnych rodzajów. Wykorzystujemy wytrzymałe surowce, takie jak jesion, buk czy dąb. Decydując się na nasze stopnie, możesz mieć pewność, że nie zniszczą się one prędko przy właściwej eksploatacji. Jest to szczególnie ważne, jeżeli chcemy przez długi czas cieszyć się widokiem pięknych i estetycznych trepów, które wzbogacą wnętrze naszego domu.

Zalety naszych drewnianych elementów wyposażenia

Stopnie drewniane na schody betonowe dają wiele możliwości aranżacyjnych. Ich podstawa może być pomalowana na dowolny kolor; można na niej też powiesić piękne obrazy lub fotografie rodzinne. Warto zaznaczyć, że obecność solidnej platformy jest bardzo praktyczna i zapewnia dużo większe bezpieczeństwo na co dzień niż schody podwieszane. Brak przerw między kondygnacjami powoduje, że przedmioty nie spadają przez nie na niższe piętra. Na dodatek nie ma ryzyka kontuzji nogi w trakcie poruszania się w górę lub w dół.

Wykonujemy stopnie na schody betonowe w wielu wariantach kolorystycznych. Dzięki temu z łatwością wybierzesz rodzaj drewna najlepszy do Twojego wnętrza. Wyróżnia nas wysoce estetyczne wykończenie, które dopasowujemy ściśle do wymagań naszych klientów. Dostosowujemy nie tylko kolor trepów, ale również ich kształt. Przez to możesz mieć pewność, że w Twoim domu staną unikalne schody na solidnej platformie, które posłużą Ci przez wiele lat. Z łatwością możesz zmienić jej kolor, dzięki czemu szybko dostosujesz wystrój w pokoju do Twoich zmieniających się potrzeb.

pic-right