Balustrady wewnętrzne i balustrady zewnętrzne

Nowoczesne balustrady to ważny element konstrukcyjny o wysokich walorach estetycznych.
Przy produkcji schodów wewnętrznych i zewnętrznych, warto zwrócić uwagę na dobór odpowiednich balustrad. Nasza firma oferuje różne rodzaje balustrad, które są dopasowane do stylu, typu schodów oraz wnętrza. Do wewnętrznych samonośnych schodów dywanowych czy też schodów na beton najczęściej proponujemy nowoczesne balustrady szklane z elementami ze stali nierdzewnej. Z kolei schody kręte najlepiej będą współpracować z balustradą drewnianą lub drewniano-stalową. Balustrady wykonane ze stali nierdzewnej mogą być wykorzystane również jako balustrady zewnętrzne, balustrady na balkon, taras, schody lub podjazdy. Balustrady szklane doskonale sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach ze względu na oryginalny design. Łączą w sobie estetykę z funkcjonalnością. Można powiedzieć, że balustrady szklane obecnie są nieodłącznym elementem współczesnych wnętrz. Przeznaczone są także do użytku publicznego, do galerii czy centrów handlowych. Jako firma dokładamy wszelkich starań by montowane przez nas balustrady spełniały najwyższe standardy jakości oraz bezpieczeństwa.

Przy produkcji schodów wewnętrznych i zewnętrznych, warto zwrócić uwagę na dobór odpowiednich balustrad. Nasza firma oferuje różne rodzaje balustrad, które są dopasowane do stylu, typu schodów oraz wnętrza. Do wewnętrznych samonośnych schodów dywanowych czy też schodów na beton najczęściej proponujemy nowoczesne balustrady szklane z elementami ze stali nierdzewnej. Z kolei schody kręte najlepiej będą współpracować z balustradą drewnianą lub drewniano-stalową. Balustrady wykonane ze stali nierdzewnej mogą być wykorzystane również jako balustrady zewnętrzne, balustrady na balkon, taras, schody lub podjazdy. Balustrady szklane doskonale sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach ze względu na oryginalny design. Łączą w sobie estetykę z funkcjonalnością. Można powiedzieć, że balustrady szklane obecnie są nieodłącznym elementem współczesnych wnętrz. Przeznaczone są także do użytku publicznego, do galerii czy centrów handlowych.

Balustrady nierdzewne

Specjalizujemy się w produkcji balustrad ze stali nierdzewnej, którą można łączyć z różnymi materiałami na wiele sposobów. Jeżeli chodzi o wykończenie to balustrady nierdzewne mogą być szlifowane lub polerowane. Akcesoria jesteśmy w stanie dopasować do wielkości profili, rur i szyb. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, stabilność oraz trwałość konstrukcji. Szczególną uwagę zwracamy na to, czy elementy balustrad współgrają ze sobą i wystrojem wnętrza. Balustrady ze stali nierdzewnej są odporne na korozję, estetyczne i ładnie prezentują się szczególnie w nowoczesnych aranżacjach. Doskonale współgrają z cegłą, kamieniem, drewnem i szkłem. Warto wiedzieć, że stal nierdzewna jest wytrzymała na duże obciążenia i wysokie temperatury. Balustrady te nie wymagają dodatkowej konserwacje, a mimo to są bardzo trwałe i łatwe w utrzymaniu czystości.

pic-right