Balustrady całoszklane, nierdzewne i drewniane

Tworząc takie konstrukcje jak schody wewnętrzne i zewnętrzne, warto zwrócić uwagę również na dobranie do nich odpowiedniej balustrady. Wróblewski Design proponuje Państwu różne rodzaje balustrad dopasowane do stylu i typu schodów.

Do wewnętrznych samonośnych schodów dywanowych czy też schodów na beton najczęściej proponujemy nowoczesne balustrady szklane z elementami ze stali nierdzewnej. Schody kręte najlepiej łączą się natomiast z balustradą drewnianą lub drewniano-stalową.

Balustrady wykonane ze stali nierdzewnej mogą być wykorzystane również jako balustrady zewnętrzne, balustrady na balkon, taras, schody lub podjazdy.

Galeria

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć, w której prezentujemy nasze przykładowe balustrady szklane, drewniane oraz stalowe. Mogą Państwo samodzielnie ocenić, który z projektów najbardziej odpowiada estetyce danego wnętrza.

Realizacje z wybranych miast

Poniżej zamieściliśmy fotografie przedstawiające nasze dotychczasowe realizacje. Zachęcamy do sprawdzenia, jak w praktyce prezentują się nasze balustrady całoszklane i nie tylko.

pic-right