Balustrady wewnętrzne i zewnętrzne

Nasza oferta zawiera bogaty wybór nowoczesnych balustrad wewnętrznych i zewnętrznych, które stanowią ważny element konstrukcyjny o wysokich walorach estetycznych. Oprócz doskonałego wyglądu zapewniają również bezpieczeństwo. Wykonane są z różnorodnych materiałów, a każdy z nich ma unikatowe właściwości. Wybierając odpowiednią balustradę należy więc wziąć pod uwagę kilka czynników. Przede wszystkim styl i wzór schodów, zgodność kolorystyczną i harmonijne dopasowanie do ścian oraz wystroju, a w przypadku balustrad zewnętrznych również odporność materiału na działanie czynników atmosferycznych.

Jak dobrać odpowiednią balustradę?

Przed przystąpieniem do realizacji schodów wewnętrznych i zewnętrznych, warto poświęcić chwilę na dobór odpowiednich balustrad. W naszej ofercie znajdą Państwo różne rodzaje tych niezwykle ważnych elementów, dzięki czemu z łatwością dopasujecie je do stylu i typu schodów, a także do wystroju wnętrza. W grupie balustrad wewnętrznych przedstawiamy między innymi efektowne balustrady ze szkła z elementami ze stali nierdzewnej, które doskonale sprawdzają się przy wewnętrznych samonośnych schodach dywanowych lub schodach na beton. Świetnie podkreślą one charakter nowoczesnych wnętrz, gdyż wyróżniają się oryginalnym designem. Łączą w sobie estetykę z funkcjonalnością. Cieszą się dużą popularnością, więc można powiedzieć, że są obecnie nieodłącznym elementem współczesnych wnętrz. Przeznaczone są także do użytku publicznego, do galerii czy centrów handlowych. Z kolei do schodów krętych najlepiej będą pasować balustrady drewniane lub drewniano-stalowe. Drewno doskonale współgra z wystrojem w stylu klasycznym, podkreśla jego elegancję i nadaje przytulności. Jeśli więc chcą Państwo zapewnić swojemu wnętrzu ciepły, gustowny wygląd, zachęcamy do wybrania tych właśnie produktów.

Oferujemy też balustrady ze stali nierdzewnej, które mogą być wykorzystane również jako balustrady zewnętrzne – na balkon, taras, schody zewnętrzne lub podjazdy. Warto skorzystać z naszej oferty, gdyż dokładamy wszelkich starań, by montowane przez nas balustrady wewnętrzne oraz zewnętrzne spełniały najwyższe standardy jakości oraz bezpieczeństwa.

pic-right