Schody nowoczesne

Nowoczesne schody wewnętrzne łączą w sobie nowatorskie rozwiązania i oryginalny wygląd, uzyskany poprzez łączenie różnych materiałów – drewna, stali nierdzewnej i szkła. Zaliczamy do nich między innymi schody dywanowe oraz tzw. schody bolcowe, montowane na dystansach ze stali nierdzewnej. Istnieje także możliwość umieszczenia schodów na drewnianej wandze bocznej z jednej strony, a z drugiej strony z dystansami ze stali nierdzewnej lub zamontowania schodów na drewnianej wandze centralnej. W swojej ofercie mamy również schody kręte.

Na szczęście za sobą mamy już czasy, gdy schody pełniły funkcję użytkową. Proponowane przez nas nowoczesne schody samonośne mogą stać się oryginalnym dodatkiem do każdego wnętrza. Ich lekkie, smukłe kształty cieszą oko, a niebanalny wygląd podnosi estetykę całego budynku. Dzięki takim schodom wewnętrznym przestrzeń nabiera wyjątkowego charakteru i stylu. W przypadku schodów drewnianych dodatkowym atutem staje się szlachetność i ponadczasowe piękno tego solidnego i nigdy nie wychodzącego z mody surowca. Przy wyborze schodów warto zwrócić uwagę na to, by nie przytłaczały one wnętrza. Nowoczesne aranżacje pozwalają tak dobrać schody wewnętrzne, by dobrze spełniały swoje funkcje, a jednocześnie świetnie się prezentowały. Klienci ceniący w domu minimalizm oraz odważny, nowoczesny design chętnie wybierają schody bolcowe. Takie schody sprawiają wrażenie „zawieszonych w powietrzu”, niepoddających się naciskom grawitacji. Warto podkreślić, że pod względem solidności schody bolcowe wcale nie ustępują pola drewnianych. Dodatkowym atutem wewnętrznych schodów bolcowych jest fakt, że zajmują mniej miejsca niż schody tradycyjne.

Innym ciekawym rodzajem nowoczesnych schodów samonośnych są schody dywanowe. Konstrukcja schodów dywanowych oparta jest na śrubach, które są montowane do elementów nośnych. Schody dywanowe, nawet te drewniane, są bardzo lekkie ze względu na brak belek policzkowych. To doskonała propozycja dla tych, którzy cenią minimalizm i oszczędną formę.

Do każdego z tych typów schodów proponujemy nowoczesne balustrady ze stali nierdzewnej połączonej z drewnem lub szkłem.

Zapraszamy do obejrzenia galerii naszych schodów nowoczesnych. Jeśli mają Państwo wątpliwości, który rodzaj naszych schodów samonośnych wybrać – chętnie doradzimy

pic-right