Tradycyjne schody drewniane – Łódź i inne miasta

Tradycyjne schody wewnętrzne to schody drewniane montowane w klasyczny sposób. Popularne modele to między innymi: schody policzkowe lub nasadzane, proste lub kręte, zabiegowe lub z podestem. Schody ażurowe lub pełne idealnie pasują do każdego wnętrza i spełniają swoją funkcję użytkową i estetyczną. Równie dobrze spisują się schody drewniane zabiegowe. Do ich wykonania można użyć także materiałów oferowanych przy montażu schodów samonośnych.

Zalety schodów drewnianych

Atutem schodów drewnianych (w porównaniu np. do schodów betonowych) jest fakt, że można łatwo i szybko je zamontować już po skończonej budowie domu.

Schody drewniane, nawet te tradycyjne, są lekkie i z pewnością stanowią długoterminową inwestycję. Po latach użytkowania można je pomalować i nadal będą wyglądały jak nowe. Najczęściej do produkcji schodów drewnianych wykorzystywane są gatunki drewna, takie jak: buk, jesion, dąb, modrzew, klon. Dużą popularnością, ze względu na swoją wysoką jakość, cieszą się również różne gatunki drzew egzotycznych. Niewątpliwe najtańszym dla klienta rozwiązaniem będą schody wewnętrzne z drewna jodłowego lub sosnowego.

Czym kierować się przy wyborze schodów?

Przy wyborze schodów warto wziąć pod uwagę takie czynniki jak potrzeby mieszkańców, styl danego wnętrza oraz dostępny budżet. Dla jednych klientów optymalnym wyborem będą nowoczesne schody samonośne, podczas gdy inni nie wyobrażają sobie swojego domu bez schodów tradycyjnych. O gustach się nie dyskutuje – ale w przypadku jakichkolwiek wątpliwości mogą Państwo liczyć na profesjonalną pomoc naszych fachowców.

Warto zainteresować się także naszą ofertą, obejmującą schody drewniane na beton.

Galeria

Zapraszamy do obejrzenia galerii naszych schodów tradycyjnych. Chętnie pomożemy Państwu również dobrać inne produkty z naszej oferty, np. dopasowane do stylistyki schodów balustrady nierdzewne.

Realizacje z wybranych miast

Zachęcamy do zapoznania się ze zdjęciami z naszych dotychczasowych realizacji w Łodzi i pozostałych polskich miastach.

pic-right