Nowoczesne schody drewniane wewnętrzne

Oferujemy nowoczesne rozwiązania z wykorzystaniem drewna. Jeżeli chcesz nadać swoim betonowym schodom nowoczesny wygląd, warto zdecydować się na obicie drewniane. W naszej ofercie znajdą Państwo obicia schodów betonowych klasyczne samymi stopniami lub z podstopniami zmiana kolejności. Do ich wykonania używamy tych samych materiałów, jakie oferujemy do produkcji innego rodzaju konstrukcji, takich jak schody samonośne. Cena wspomnianych obić jest bardzo przystępna.

Komu polecamy schody drewniane na beton?

Nasza oferta to doskonała propozycja dla tych z Państwa, którzy nie chcą lub nie mogą pozwolić sobie na wymianę schodów na nowe, drewniane. Schody wykończone drewnem prezentują się o wiele lepiej niż surowy beton, a pomieszczenie nabiera cieplejszego, bardziej przyjaznego charakteru. Schody drewniane o wiele lepiej tłumią hałas oraz są przyjemniejsze w codziennym użytkowaniu w porównaniu ze schodami betonowymi.

Schody drewniane na beton

Nowoczesne schody drewniane wewnętrzne to częste marzenie osób wykańczających wnętrze wymarzonego domu. Oferujemy Państwu nowoczesne rozwiązania z wykorzystaniem drewna. Jeżeli chcesz nadać swoim betonowym schodom nowoczesny wygląd, warto zdecydować się na obicie drewniane. W naszej ofercie znajdą Państwo obicia schodów betonowych klasyczne samymi stopniami lub z podstopniami . Do ich wykonania używamy tych samych materiałów, jakie oferujemy do produkcji innego rodzaju konstrukcji, takich jak schody samonośne. Duży wybór w sposobie wykończenia schodów pozwala dostosować je do możliwości każdego Klienta. Cena wspomnianych obić jest bardzo przystępna jednocześnie materiał przeznaczony na ich wykonanie jest najwyższej jakości gwarantując szczególną trwałość, odporność na ścieranie czy wypaczanie. Odpowiednie wykończenia nadadzą schodom na beton piękny i trwały wygląd a duży wybór rodzajów drewna pozwalają dostosować je do każdego typu gustu.

Schody drewniane na beton wykonujemy najczęściej z dębu, jesionu, buka, a także z wybranych gatunków drewna egzotycznego. Na położone na beton drewno, dla zabezpieczenia jego powierzchni, stosuje się lakierowanie lub olejowanie. Schody drewniane nadają pomieszczeniu szlachetnego wyglądu. Ponadto jest surowiec, który nie wychodzi z mody i zawsze ładnie komponuje się z każdym stylem wnętrza.

pic-right