Schody na beton – nowoczesne rozwiązania z wykorzystaniem drewna

Jeśli chcą Państwo nadać nowoczesny wygląd swoim starym schodom betonowym wewnętrznym, polecamy obicie ich drewnem. W naszej ofercie znajdą Państwo obicia schodów betonowych klasyczne samymi stopniami lub z podstopniami zmiana kolejności. Do ich wykonania używamy tych samych materiałów, jakie oferujemy do produkcji innego rodzaju konstrukcji, takich jak schody samonośne. Cena wspomnianych obić jest bardzo przystępna.

Komu polecamy schody drewniane na beton?

Nasza oferta to doskonała propozycja dla tych z Państwa, którzy nie chcą lub nie mogą pozwolić sobie na wymianę schodów na nowe, drewniane. Schody wykończone drewnem prezentują się o wiele lepiej niż surowy beton, a pomieszczenie nabiera cieplejszego, bardziej przyjaznego charakteru. Schody drewniane o wiele lepiej tłumią hałas oraz są przyjemniejsze w codziennym użytkowaniu w porównaniu ze schodami betonowymi.

Co warto wiedzieć o drewnianych obiciach?

Schody drewniane na beton są wykonywane najczęściej z takich gatunków drewna, takich jak: dąb, jesion, buk – czyli raczej drewno twarde – a także z wybranych gatunków drewna egzotycznego. Na położone na beton drewno, dla zabezpieczenia jego powierzchni, stosuje się lakierowanie lub olejowanie.

Dodanie drewna oraz odpowiedniego oświetlenia i nowoczesnych balustrad do tradycyjnych schodów betonowych to prosty, niezawodny i niedrogi sposób na oryginalną i efektowną aranżację wnętrza.

Galeria

Zapraszamy do zapoznania się z galerią naszych schodów drewnianych na beton. Prosimy również zwrócić uwagę na świetnie pasujące do nich balustrady.

Realizacje z wybranych miast

Poniżej mogą Państwo zapoznać się z dotychczasowymi wykonanymi projektami.

pic-right