Schody tradycyjne

Tradycyjne schody wewnętrzne to schody drewniane montowane w klasyczny sposób. Schody policzkowe lub nasadzane, proste lub kręte, zabiegowe lub z podestem. Ażurowe lub pełne idealnie pasują do każdego wnętrza i spełniają swoją funkcję użytkową i estetyczną. Do ich wykonania możemy użyć także materiałów oferowanych przy montażu schodów samonośnych. Ich cena w naszej firmie jest bardzo przystępna.

Atutem schodów drewnianych (w porównaniu np. do schodów betonowych) jest fakt, że można łatwo i szybko zamontować już po skończonej budowie domu. Schody drewniane, nawet te tradycyjne, są lekkie i z pewnością są długoterminową inwestycją. Po latach użytkowania można je pomalować i będą wyglądały jak nowe. Najczęściej do produkcji schodów drewnianych wykorzystywane są takie gatunki drewna jak buk, jesion, dąb, modrzew, klon. Dużą popularnością ze względu na swoją wysoką jakość cieszą się również różne gatunki drzew egzotycznych. Niewątpliwe najtańszym dla klienta rozwiązaniem będą schody wewnętrzne z drewna jodłowego lub sosnowego.

Przy wyborze schodów warto wziąć pod uwagę takie czynniki jak potrzeby mieszkańców, styl danego wnętrza oraz dostępny budżet. Dla jednych klientów optymalnym wyborem będą nowoczesne schody samonośne, podczas gdy inni nie wyobrażają sobie swojego domu bez schodów tradycyjnych. O gustach się nie dyskutuje – ale w przypadku jakichkolwiek wątpliwości mogą Państwo liczyć na profesjonalną pomoc naszych fachowców.

Zapraszamy do obejrzenia galerii naszych schodów tradycyjnych. Chętnie pomożemy Państwu również wybrać balustradę z naszej oferty.

pic-right