Schody na beton

Jeśli chcą Państwo nadać nowoczesny wygląd swoim starym schodom betonowym wewnętrznym, polecamy zastosowanie obicia ich drewnem. W naszej ofercie znajdą Państwo obicia schodów betonowych klasyczne samymi stopniami lub z podstopniami zmiana kolejności. Do ich wykonania używamy tych samych materiałów, jakie oferujemy do produkcji schodów samonośnych. Ich cena jest bardzo przystępna.

Nasza oferta to doskonała propozycja dla tych z Państwa, którzy nie chcą lub nie mogą pozwolić sobie na wymianę schodów na nowe, drewniane. Schody wykończone drewnem prezentują się o wiele lepiej niż surowy beton, a pomieszczenie nabiera cieplejszego, bardziej przyjaznego charakteru. Schody drewniane są też bardziej wytłumione jeśli chodzi o hałas oraz przyjemniejsze w codziennym użytkowaniu.

Do realizacji drewnianych schodów na beton najchętniej wykorzystywane są takie gatunki drewna jak dąb, jesion, buk – czyli raczej drewno twarde – a także wybrane gatunki drewna egzotycznego. Na położone na beton drewno dla zabezpieczenia jego powierzchni stosuje się lakierowanie lub olejowanie.
Zapraszamy do zapoznania się z galerią naszych schodów na beton. Prosimy również zwrócić uwagę na świetnie pasujące do nich nasze balustrady. Dodanie drewna oraz odpowiedniego oświetlenia i nowoczesnych balustrad do tradycyjnych schodów betonowych to prosty, niezawodny i wcale nie drogi sposób na oryginalną i efektowną aranżację wnętrza.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią naszych schodów.

pic-right